شروع پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت غرب کشور در کرمانشاه

به گزارش مجله بیزبینگ، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه، از شروع داوری پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی غرب کشور در هتل پارسیان استان اطلاع داد.

شروع پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت غرب کشور در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، پروانه حیدری گفت: برنامه نشان ملی در سطح منطقه ای و کشوری، هر دو سال یک بار برگزار می گردد که سال جاری با حضور استان های کرمانشاه، همدان، کردستان، اردبیل، آذربایجان غربی و ایلام از امروز شنبه تا سه شنبه هفته آینده در محل هتل پارسیان کرمانشاه برگزار می گردد.

او اضافه کرد: 30 اثر استان همدان امروز آنالیز می گردد. فردا یکشنبه نیز آثار استان های ایلام و کردستان موردآنالیز و داوری قرار می گیرند.

معاون صنایع دستی کرمانشاه ادامه داد: تعداد آثار شرکت کننده در این برنامه 210 اثر هست که به تناوب در بین استان های شرکت کننده تقسیم شده است.

او در مورد نحوه انتخاب آثار برتر گفت: در انتها این برنامه، از بین آثار ارسالی از سوی استان های شرکت کننده، تعدادی از آثار که با نظر داوران حائز معدل موردنظر و نیز دارای شرایط لازم برای انتخاب از بین آثار را داشته باشند، به مرحله کشوری راه می یابند که در آن مرحله آثار منتخب با آثار ارسالی از سراسر کشور برای کسب نشان ملی، به رقابت خواهند پرداخت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 266

به "شروع پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت غرب کشور در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پنجمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت غرب کشور در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید