استقلالی ها برای تغییر نتیجه یک بازی دست به کار شدند

به گزارش مجله بیزبینگ، تهران (پانا) - یکی از تیم های حاضر در لیگ یک ایران امیدوار است تا بتواند با حکم کمیته انضباطی به 3 امتیاز بازی هفته گذشته برسد.

استقلالی ها برای تغییر نتیجه یک بازی دست به کار شدند

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال ملاثانی، این باشگاه از باشگاه چوکای تالش به دلیل استفاده یک بازیکن غیرمجاز توسط چوکایی ها در ملاقات روز دوشنبه دو تیم شکایت کرد.

گویا باشگاه چوکای تالش در ملاقات هفته سیزدهم برابر استقلال ملاثانی پس از اعلام نام 7 بازیکن (5 بازیکن بزرگسال و 2 بازیکن زیر 23 سال) به عنوان بازیکنان ذخیره در دقیقه 90 یک بازیکن بزرگسال دیگر را که نامش در لیست بازیکنان ذخیره نبود به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین نموده و از این بازیکن در بازی استفاده می نماید و همین موضوع سبب می گردد که باشگاه استقلال ملاثانی نسبت به این موضوع معترض شده و به دلیل این تخلف آشکار توسط باشگاه چوکای تالش از این باشگاه به کمیته انضباطی شکایت کند .

طبق قانون در هر مسابقه هر یک از تیم ها موظف به اعلام 7 بازیکن ذخیره هستند که البته در فصل جاری با توجه به شرایط کرونایی فدراسیون فوتبال این مجوز را صادر کرد تا باشگاه ها 2 بازیکن سهمیه امید و جوانان به لیست خود در مسابقات اضافه نمایند البته اجرای این مصوبه منوط به داشتن تیم امید یا جوانان باشگاه مربوطه شد یعنی هر باشگاهی که تیم امید و جوانان داشته باشد می تواند دو بازیکن سهمیه از تیم های رده امید و جوانان خود به لیست بازیکنان تیم بزرگسال اضافه کند و این بازیکنان نمی توانند از تیم های امید و جوانان دیگر باشگاه ها به لیست اضافه شوند.

دو تیم استقلال ملاثانی و چوکای تالش در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور روز دوشنبه 20 بهمن ماه از ساعت 14 در استادیوم تختی اهواز برابر هم صف آرایی نموده بودند که در سرانجام کوشش دو تیم ثمری نداشت و هر دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

این ملاقات در حالی روز دوشنبه هفته جاری برگزار گردید که طبق برنامه قبلی بایستی روز یکشنبه 19 بهمن ماه برگزار می شد اما بارش شدید باران در شهر اهواز و آبگرفتگی زمین استادیوم تختی باعث گشت تا بازی لغو و با یک روز تاخیر برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1558

به "استقلالی ها برای تغییر نتیجه یک بازی دست به کار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلالی ها برای تغییر نتیجه یک بازی دست به کار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید