استقلال فاقد فرمانده است، آرامش در استراماچونی وجود ندارد

به گزارش مجله بیزبینگ، ستار همدانی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد عملکرد آبی پوشان در دو دیدار برابر ماشین سازی و فولاد گفت: آبی پوشان از دو بازی تنها یک امتیاز کسب نموده اند و این یک موضوع بسیار جدی است. این تیم فاقد یک فرمانده درون زمین و بیرون زمین است و اگر به همین روال این روند ادامه پیدا کند، در هفته های آینده استقلال دچار مشکل خواهد شد.

استقلال فاقد فرمانده است، آرامش در استراماچونی وجود ندارد

وی تاکید نمود: در میانه زمین بازیکنی که تجربه کافی داشته باشد، تمرکز حریف را بهم بزند و تیم را رو به جلو حرکت دهد وجود ندارد. در سالهای گذشته بودند بازیکنانی چون جواد نکونام، آن دو تیموریان که این فرماندهی را به عهده داشتند و پس از این دو، امید ابراهیمی بود که به خوبی در استقلال مدیریت می کرد و همه بازیکنان با او هماهنگ بودند. اما متاسفانه با رفتن ابراهیمی این خلاء بزرگ در استقلال همواره وجود داشته است. البته شنیدم که ابراهیمی در حال بازگشت به استقلال است و امیدواریم این اتفاق هرچه زودتر رخ دهد تا آبی پوشان بتوانند با رهبری این فرمانده قدرتمند، روز به روز عملکرد بهتری داشته باشند.

وی با انتقاد از رفتار مسئولان استقلال هم گفت: آبی پوشان تغییرات زیادی داشتند. البته این تغییرات باید از مدیریت صورت می گرفت تا کار بهتر انجام می شد. اما متاسفانه عده ای در استقلال فقط به فکر خودشان هستند نه مردم و می خواهند یک تنه همه کارها را انجام دهند و همین موضوع باعث شده تا استقلال این روزها شرایط خوبی نداشته باشد و روز به روز هم آرامش از این تیم دورتر می گردد. و در حال حاضر هم می بینیم که در سرمربی تیم هم آرامش وجود ندارد و استراماچونی شرایط مناسبی در استقلال نداشته و از این موضوع به شدت ناراحت است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این روزها استقلال احتیاج به یک مربی ایرانی ندارد، گفت: فرمانده بیرونی که گفتم همین مربی ایرانی بود که باید کنار استراماچونی قرار بگیرد و یک پل ارتباطی خوب بین بازیکنان و سرمربی باشد. درست است که زرینچه به عنوان سرپرست در استقلال کار می نماید اما او نتوانسته تا به حال مدیریت خوب داشته باشد. در دقایق انتهای وقتی استقلال تحت فشار بود، زرینچه باید آرامش را به تیم بازمی گرداند اما عجیب بود که او بر روی نیمکت با تلفن صحبت می کرد ولی در مجموع اعتقاد دارم مدیریت باشگاه باید یک مربی ایرانی خوب و باتجربه را در کنار استراماچونی قرار داده تا آبی پوشان در هفته های آینده عملکرد بهتری داشته باشند.

همدانی در مورد قضاوت فغانی و انتقادهایی که این روزها به او وارد می گردد، گفت: نمی خواهم زیاد در بحث کارشناسی داوری ورود کنم. تمام داوران بزرگ جهان هم اشتباه می نمایند. فغانی یک داور باتجربه و قابل احترام است و او هم اشتباه می نماید و خواهد نمود. اما اعتقاد دارم این قدر که اشتباه فغانی بزرگ جلوه داده شده، اشتباهات خود بازیکنان استقلال از او بیشتر بوده است. وقتی بازیکنان نتوانند 5 دقیقه انتهای بازی را مدیریت نمایند، این نشان می دهد که درون تیم مسائل زیادی وجود دارد. بنابراین باید ابتدا مسائل درون تیمی را حل کرد سپس از دیگران ایراد گرفت.

وی در انتها و در مورد عملکرد سایر تیم ها در هفته دوم لیگ برتر گفت: هرچه از آغاز بازی ها می گذرد، شاهد دیدارهای جذاب تری خواهیم بود و هفته دوم نسبت به هفته اول بهتر بود. تیم های تراکتور، سپاهان و پدیده گوی سبقت را از دیگران ربوده و حالا بالانشینان جدول هستند و اعتقاد دارم هر سه تیم مدعی قهرمانی در انتها فصل خواهند بود. البته استقلال و پرسپولیس همواره بزرگ هستند و به طور حتم به بالای جدول بازخواهند گشت به شرط آنکه هوادارانشان از تیمشان حمایت نموده و اجازه ورود حاشیه ها را به تیمشان ندهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 294

به "استقلال فاقد فرمانده است، آرامش در استراماچونی وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال فاقد فرمانده است، آرامش در استراماچونی وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید