امینی: روی گل شاهین کاری از دستم ساخته نبود، در بوشهر به حق مان نرسیدیم

به گزارش مجله بیزبینگ، مهدی امینی، دروازه بان تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که این تیم در بازی با شاهین بوشهر به حقش که دریافت سه امتیاز بود، نرسید.

امینی: روی گل شاهین کاری از دستم ساخته نبود، در بوشهر به حق مان نرسیدیم

مهدی امینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله بیزبینگ، با اشاره به تساوی یک - یک تیمش برابر شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی در گرمای بوشهر واقعاً برای ما سخت بود و شرجی بودن هوا به شدت اذیت مان می کرد، ولی با این حال بازی بسیار خوبی را انجام دادیم. ما در این بازی کاملاً مستحق برد بودیم، ولی به حق مان نرسیدیم. گل شاهین روی یک اتفاق به ثمر رسید و آنها هیچ موقعیتی نداشتند، ولی پیکان چند فرصت خوب را از دست داد و متأسفانه با بدشانسی به حق مان نرسیدم.

دروازه بان تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا روی گل شاهین بوشهر مقصر نبود؟، اعلام کرد: همه دیدند که توپ بعد از برخورد به مدافع تیم ما چگونه تغییر راستا داد. شدت ضربه بازیکن شاهین هم محکم بود و بعد از برخورد با بازیکن ما طوری تغییر راستا داد که روی این گل کاری از دست من ساخته نبود. من بدنم را خیلی کش دادم و اگر آن توپ را می گرفتم واقعاً یکی از واکنش های خوبم می شد، ولی متأسفانه هر چقدر کوشش کردم به توپ نرسیدم.

امینی در ارتباط با اینکه گل پیکان روی اشتباه داور و اعلام ضربه کرنر به سود این تیم به ثمر رسید، توضیح داد: اشتباهات داوری برای همه تیم ها وجود دارد و هر تیمی ممکن است از این اشتباهات سود یا ضرر کند.

وی درباره عملکرد ضعیف پیکان در شروع لیگ و آینده این تیم اظهار داشت: ما تیم خوبی داریم و مطمئن باشید که نتایج خوبی هم خواهیم گرفت. پیکان بازیکنانی باکیفیت و کادر فنی باتجربه دارد و قطعاً نتایج خوب تیم ما هم شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 335

به "امینی: روی گل شاهین کاری از دستم ساخته نبود، در بوشهر به حق مان نرسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امینی: روی گل شاهین کاری از دستم ساخته نبود، در بوشهر به حق مان نرسیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید