باشگاه استقلال با کارگزار جدید قرارداد امضا کرد

به گزارش مجله بیزبینگ، بر اساس پیش بینی و برنامه ریزی اجرا شده، فیمابین کارگزار رسمی و باشگاه درآمد حاصله از این همکاری حداقل یک هزار میلیارد ریاد طی یک فصل خواهد بود.

باشگاه استقلال با کارگزار جدید قرارداد امضا کرد

باشگاه استقلال با یک کارگزار جدید قرارداد رسمی امضا کرد.

به گزارش فارس، با اعلام باشگاه استقلال، شرکت فولاد متین در بدو عقد قرارداد با استقلال با تخصیص مبلغ 50 میلیارد ریال به صورت پیش پرداخت و تضمین مبلغ 50 میلیارد ریال ضمانت نامه حسن انجام تعهدات و برخورداری از ظرفیت های جدید درآمدزایی و ویژگی شاخص حسن شهرت، به عنوان کارگزار شرکت فرهنگی ورزشی استقلال بعد از طی فرآیند یک ماهه و بررسی دقیق و تایید کلیه مفاد قرارداد از سوی وزارتخانه با رعایت تشریفات قانونی و همچنین مذاکرات به عمل آمده با شرکت های صلاحیت دار به عنوان مناسب ترین شرکت انتخاب و منجر به عقد قرارداد طرفین گشت.

باتوجه به ویژگی های قرارداد مزبور و تیم قوی مدیریتی که این شرکت در خصوص کارگزاری شرکت استقلال تدارک دیده است، روزهای امیدوار کننده ای را به هواداران فهیم استقلال امید می دهیم.بر اساس پیش بینی و برنامه ریزی اجرا شده، فیمابین کارگزار رسمی و باشگاه درآمد حاصله از این همکاری حداقل یک هزار میلیارد ریاد طی یک فصل خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، شرکت آریا برتر چند روز پیش گفت به دلیل عقد قرارداد باشگاه استقلال با یک کارگزاری دیگر از این باشگاه شکایت قانونی خواهد کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1036

به "باشگاه استقلال با کارگزار جدید قرارداد امضا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال با کارگزار جدید قرارداد امضا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید