بیانیه پارس جنوبی درخصوص مذاکرات بعضی باشگاه ها با بازیکنان این تیم

به گزارش مجله بیزبینگ، باشگاه پارس جنوبی جم با صدور بیانیه ای، به مذاکرات بعضی باشگاه های لیگ فزونی با بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه، واکنش نشان داد.

بیانیه پارس جنوبی درخصوص مذاکرات بعضی باشگاه ها با بازیکنان این تیم

به گزارش مجله بیزبینگ، باشگاه پارس جنوبی جم با صدور بیانیه ای، نسبت به مذاکرات پنهانی بعضی باشگاه ها با بازیکنانش واکنش نشان داد. این بیانیه به توضیح زیر است:

متأسفانه طی روزهای اخیر شاهد بعضی مذاکرات آشکار و پنهان از سوی باشگاه های فوتبال با بازیکنان پارس جنوبی جم هستیم تا با تشویق این بازیکنان به فسخ یک طرفه قرارداد، آنان را به خدمت بگیرند. خوشبختانه باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی علی رغم تنگناهای اقتصادی حاکم بر باشگاه های کشور، به تعهدات اقتصادی خود به بازیکنان بر اساس قراردادهای منعقده در ابتدای فصل تا نیم فصل جاری به صورت تمام و کمال، عمل نموده است.

با این شرایط بعضاً مشاهده می گردد عده ای سودجو و فرصت طلب، بازیکنان جوان تیم پارس جنوبی جم را ترغیب به فسخ یک طرفه قرارداد می نمایند که این موضوع با توجه به پرداخت کامل تعهدات باشگاه به بازیکنان، امری غیراخلاقی و قانونی محسوب می گردد. در این زمینه قطعاً حق پیگیری حقوقی و قضایی مذاکرات غیرقانونی باشگاه های لیگ رجحان با بازیکنان تیم برای باشگاه پارس جنوبی محفوظ است.

بدیهی است ادامه فرایند بی توجهی باشگاه ها به رعایت اصول حرفه ای فوتبال در جذب بازیکنان، تبعات حقوقی و قضایی به همراه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 652

به "بیانیه پارس جنوبی درخصوص مذاکرات بعضی باشگاه ها با بازیکنان این تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه پارس جنوبی درخصوص مذاکرات بعضی باشگاه ها با بازیکنان این تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید