خبر مهم برای بورس امروز ، حمایت برای تمام بازار سهام!

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران، روز گذشته قرار بود بار دیگر جلسه مسئولان سازمان بورس با حقوقی های بازار برگزار گردد که نتیجه قابل توجهی را به نظر می رسد به همراه داشته است.

خبر مهم برای بورس امروز ، حمایت برای تمام بازار سهام!

روز گذشته و در ادامه جلسات بورس تهران با مدیران ارشد حقوقی مدیرعامل بورس تهران از نتایج این جلسات خبرهای خوشی به سهامداران داد.

نقدشونده نبودن بازار بهانه ای بود برای تشکیل این جلسات که ماحصل آن بازارگردانی بخشی از نمادها و حمایت حقوقی ها را به همراه داشت که علی صحرایی در تبادل نظر با دنیای اقتصاد خاطرنشان کرد این حمایت ها در برگیرنده تمام نمادها و شرکت های بورسی است.

مدیر عامل بورس تهران در انتها چهارمین جلسه با مدیران ارشد حقوقی گفت: حمایت از سهامداران در این جلسات در اولویت است و قرار نیست از چند نماد خاص صرفا حمایت به عمل آید و نماد ها و شرکت های دیگری هم قرار است طی روزهای آینده مورد حمایت قرار گیرند.

او در مورد ادامه دار بودن جلسات عنوان نمود:شرکت بورس هر روز و تا زمان احتیاج با مدیران ارشد حقوقی جلسه های حمایتی را ادامه می دهد.

او ادامه داد: مشکل فعلی ما نقدشوندگی بازار است و علت اصلی برگزاری این جلسات حل مشکل است و این خبر خوش را به سهامداران می دهیم که طی روزهای آینده سایر صنایع که تا به امروز مورد حمایت قرار نگرفته اند در دستور کار بورس خواهد بود. مدیرعامل بورس تهران درخصوص شرایط شاخص بورس گفت: طراحی شاخص بورس به گونه ای بوده که بعضی از نمادها تاثیر بیشتری روی آن دارند اما با حمایت های بیشتر شرایط شاخص دستخوش تغییر می گردد.

او در انتها تاکید نمود: به سهامداران توصیه می کنیم تا با آنالیز بیشتری اقدام به خرید سهام نمایند و اسیر خبرهای مجازی و شایعات نشوند.

آخرین اخبار درباره بازار سهام را در صفحه اختصاصی بورس خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1231

به "خبر مهم برای بورس امروز ، حمایت برای تمام بازار سهام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر مهم برای بورس امروز ، حمایت برای تمام بازار سهام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید