خدمات بانکی فقط با کارت هوشمند ، 10 میلیون نفر هنوز کار ملی هوشمند ندارند

به گزارش مجله بیزبینگ، حدود 46 میلیون کارت ملی هوشمند صادر شده و بین 8 تا 10 میلیون نفر مراجعه نکرده اند. خدمات بانکی فقط با کارت های جدید انجام می گردد.

خدمات بانکی فقط با کارت هوشمند ، 10 میلیون نفر هنوز کار ملی هوشمند ندارند

سخنگوی سازمان ثبت احوال در گفت وگو با مهر با بیان این خبر و با اشاره به اینکه کارت های هوشمند ملی به مرور به ثبت نام نمایندگان ارائه می گردد، گفت: تا خاتمه سال پرونده کارت هوشمند بسته می گردد.

سیف الله ابوترابی اضافه نمود: تاکنون چاپخانه دولتی در دو مرحله تعدادی کارت هوشمند را تحویل ثبت احوال داده که میان متقاضیانی که در گذشته ثبت نام نموده بودند توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه با افزایش کارتهایی که فراوری می گردد می توانیم به سرعت آنها را میان هموطنان فاقد کارت توزیع کنیم گفت: در حال حاضر حدود 46 میلیون کارت هوشمند ملی صادر شده است.

سخنگوی سازمان ثبت احوال تاکید نمود: همچنین 8 تا 10 میلیون نفر نیز کارت هوشمند ندارند و برای ثبت نام نیز مراجعه ننموده اند.

وی از هموطنان درخواست کرد با توجه به اینکه از اول خرداد ماه ارائه خدمات بانکی فقط با کارت هوشمند ملی انجام می گردد به همین دلیل افرادی که تا کنون برای ثبت نام و دریافت کارت مراجعه ننموده اند هرچه زودتر به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.

ابوترابی گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته قصد داریم تا خاتمه سال جاری برای تمامی افراد فاقد کارت، کارت صادر کنیم و بدین ترتیب پرونده کارت هوشمند بسته خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 196

به "خدمات بانکی فقط با کارت هوشمند ، 10 میلیون نفر هنوز کار ملی هوشمند ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات بانکی فقط با کارت هوشمند ، 10 میلیون نفر هنوز کار ملی هوشمند ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید