خودکشی پسر جوان در لایو اینستاگرام

به گزارش مجله بیزبینگ، پسر جوان برای اثبات عشقش به دختر مورد علاقه خود، در لایو اینستاگرام خودکشی کرد.

خودکشی پسر جوان در لایو اینستاگرام

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه جام جم ، چند روز پیش مرگ مشکوک پسر 23 ساله ای به پلیس گزارش شد.

پدر او به ماموران گفت : پسرم از یک سال پیش در اینستاگرام با دختری آشنا شده و قصد ازدواج با او را داشت اما خانواده دختر مخالف این وصلت بودند. مدتی بعد متوجه شدم زنی هم به عنوان رقیب عشقی وارد ماجرا شده است. روز حادثه دختر مورد علاقه او به ما زنگ زد و اطلاع داد پسرم در لایو اینستاگرامی ادعای نموده قصد خودکشی دارد و بعد تصویرش قطع شده است. سراغ پسرمان در طبقه بالا رفته و با جسد حلق آویز او رو به رو شدیم. از زنی که رقیب عشقی دختر مورد علاقه پسرمان بود شکایت داریم او باعث این مرگ تلخ فرزندمان شده است.

دختر 16 ساله مورد علاقه جوان فوت شده هم در تحقیقات گفت : می خواستیم ازدواج کنیم که متوجه تغییر رفتارهایش شدم ، با اوحرف زدم که می گفت زنی هم به او علاقه مند شده و مزاحمش است . برای اثبات عشقش به من، برای هردوی ما لایو اینستاگرامی گذاشت ، روی چهارپایه رفت، طناب را دور گردنش انداخت و گفت باور کن تو را دوست دارم و برای اثبات آن می توانم خودم را بکشم. ناگهان پایش روی جایگاه لیز خورد و تصویرش قطع شد .

حبیب الله صادقی ، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبربه جام جم گفت : باشکایت خانواده پسر جوان ، قرار شد از زن جوانی که رقیب عشقی بوده نیز تحقیق گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1547

به "خودکشی پسر جوان در لایو اینستاگرام" امتیاز دهید

1 کاربر به "خودکشی پسر جوان در لایو اینستاگرام" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی پسر جوان در لایو اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید