روزانه چند میلیون نفر با متروی تهران سفر می نمایند؟ خبرنگاران

به گزارش مجله بیزبینگ، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به این که انجام تست رایگان کرونا در مترو فعلاً متوقف شده است، گفت: آمار مسافران مترو افزایش یافته و شهروندان باید سفرهایشان را مدیریت نمایند.

روزانه چند میلیون نفر با متروی تهران سفر می نمایند؟ خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران دربار آمار ابتلا به کرونا و فوتی های ناشی از این بیماری در شهر زیرزمینی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 4 نفر از کارکنان شرکت بهره برداری مترو تهران به دلیل کرونا جان خود را از دست داده اند و 500 نفر نیز در این مدت مبتلا به این بیماری شده اند.

وی بیان داشت: همزمان با دور شدن از ابتدای شیوع کرونا رعایت پروتکل ها توسط افراد بهتر و دقیق تر شد و این مسأله به کاهش آمار مبتلایان و متوفیان انجامید که البته در حال حاضر نیز این قضیه باید به صورت جدی مدنظر باشد و تداوم یابد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران درباره آمار مسافران پایتخت گفت: در حال حاضر آمار مسافران حدود یک میلیون و 100 هزار نفر است و مردم باید سفرهایشان را جهت پیشگیری از انتقال کرونا هر چه بهتر مدیریت نمایند.

نوبخت درباره خاتمه غربالگری کرونا و تست رایگان این بیماری در بعضی از ایستگاه های مترو تهران گفت: این موضوع در حال حاضر متوقف شده است و ما آمادگی داریم که در صورت احتیاج دوباره فضا های مورد نظر را در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی و دستگاه های مربوطه قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1571

به "روزانه چند میلیون نفر با متروی تهران سفر می نمایند؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه چند میلیون نفر با متروی تهران سفر می نمایند؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید