زمزمه های برکناری ماتیس از زبان ترامپ

به گزارش مجله بیزبینگ، رئیس جمهوری آمریکا در یک گفت وگوی تلویزیونی اظهاراتی مطرح نموده که حاکی از احتمال برکناری وزیر دفاع این کشور است.

زمزمه های برکناری ماتیس از زبان ترامپ

به گزارش مجله بیزبینگ، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفت وگویی با برنامه 60 دقیقه شبکه خبری سی بی اس که قرار است به زودی پخش گردد، به این موضوع اشاره نموده که از عملکرد برخی افراد در دولتش رضایت چندانی ندارد.

ترامپ در پاسخ به پرسشی در این باره که آیا جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا از سمت خود کناره گیری خواهد نمود، اعلام کرد: نمی دانم. او چنین چیزی به من نگفته است.

او ادامه داد: من دو روز پیش با او ناهار خوردم. من روابط بسیار خوبی با او دارم.

رئیس جمهوری آمریکا توضیح داد: اگر بخواهید واقعیت را بدانید، فکر می کنم او به نوعی دموکرات است. با این حال ژنرال ماتیس آدم خوبی است. ما به خوبی با هم کنار می آییم.

ترامپ گفت: او ممکن است کنار برود. منظورم این است که همه در یک مقطع کنار می روند. همه رفتنی هستند. واشنگتن به این صورت است.

او گزارش های منتشر شده در خصوص وجود هرج ومرج و آشوب در کاخ سفید را اخبار جعلی تلقی کرد و در عین حال گفت: من برخی چیزها را تغییر می دهم. من مجاز به انجام چنین کاری هستم. افرادی را به صورت آماده باش دارم که شگفت انگیز خواهند بود. آنها به دولت خواهند آمد و پدیده خواهند شد.

به گزارش مجله بیزبینگ، این گفت وگوی ترامپ در برنامه 60 دقیقه ساعت 3:00 بامداد (به وقت تهران) روز دوشنبه از شبکه خبری سی بی اس پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 31

به "زمزمه های برکناری ماتیس از زبان ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمزمه های برکناری ماتیس از زبان ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید