زمزمه های تازه درباره جپاروف

استقلالی ها اگر شرایط را برای بازگشت جباروف مساعد ببینند، از این موضوع استقبال خواهند کرد.

زمزمه های تازه درباره جپاروف

به گزارش خبرنگاران ، بحث حضور دوباره مامه تیام و سرور جپاروف در استقلال، مدتی است که شنیده می گردد و اخبار ضد و نقیضی درباره اش به گوش می رسد. آخرین خبرها حاکی از این بود که برخلاف تمایل این دو بازیکن برای بازگشت به استقلال اما ظاهراً از سوی باشگاه تمایلی برای جذب دوباره شان وجود ندارد. استقلالی ها معتقد بودند که تیام در مدت جدایی از استقلال در باشگاه جدیدش به هیچ عنوان عملکرد خوبی از خود نشان نداده و حالا که این تیم دیگر او را نمی خواهد، زمزمه های بازگشت به استقلال را سر داده است. ضمن اینکه نوع جدایی تیام از این باشگاه باعث شده که طرفداران دیگر او را پذیرا نباشند.

درباره جپاروف هم که واسطه ها کار را برای باشگاه استقلال سخت کرد تا در نهایت باشگاه استقلال اعلام کند که نه برنامه ای برای بازگرداندن تیام دارد و نه جپاروف.

به تازگی اما خبرهایی از باشگاه استقلال به گوش می رسد که آبی پوشان هیچ تمایلی برای جذب دوباره تیام ندارند و بحث حضور دوباره این مهاجم سنگالی در استقلال دیگر مطرح نیست اما برخلاف تیام، باشگاه استقلال برای جذب هافبک ازبکستانی سابق خود بی میل هم نیست. ظاهراً استقلالی ها اگر شرایط را برای بازگشت جباروف مساعد ببینند، از این موضوع استقبال خواهند کرد اما سوال اصلی این است که آیا شرایط آن طور که باشگاه استقلال می خواهد مساعد می گردد؟

210 – 10

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 55

به "زمزمه های تازه درباره جپاروف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمزمه های تازه درباره جپاروف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید