زندان در انتظار مهاجم سابق پرسپولیس

به گزارش مجله بیزبینگ، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی پیشین پرسپولیس و تراکتور که در حال حاضر بازیکن آزاد است، همچنان با حاشیه های رنگارنگ دست وپنجه نرم می کند.

زندان در انتظار مهاجم سابق پرسپولیس

استوکس 32 ساله در 16 مارس یعنی وقتی که پرسپولیس را ترک کرد و به بهانه کرونا دیگر برنگشت، در دوبلین با مردی در یک باشگاه شبانه درگیر شده و با سر به صورت این مرد کوبیده. البته استوکس ادعا می کند این عمل او دفاع از خود بوده است.

با این حال پس از شکایتی که از استوکس شده قاطی طبق بند سه قوانین جرایم غیرمرگبار او را مجرم تشخیص داده. قرار بود امروز برای رسیدگی مجدد استوکس به دادگاه دوبلین برود، اما نه او و نه وکلیش در دادگاه حاضر نشدند. حتی مرد آسیب دیده هم به دلیل این که در انگلیس زندگی می کند به این جلسه نیامده.

در نهایت قاضی به دلیل عدم حضور استوکس و وکلیش دستور دستگیری او را صادر کرده است. با این حال دادستانی ایرلند اعتقاد دارد این پرونده باید در منطقه بماند و به دادگاه مدنی که ممکن است مجازات بیشتری برای چنین جرمی صادر کند، ارسال نشود.

در خلاصه ای از شواهد ارائه شده آمده: استوکس به شاکی با سر ضربه می زند و سپس او را نقش بر زمین می کند. در نهایت هم این مرد دچار بیهوشی موقت شده است.

در صورت اثبات این جرم، دادگاه می تواند 12 ماه زندان برای استوکس در نظر بگیرد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1370

به "زندان در انتظار مهاجم سابق پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندان در انتظار مهاجم سابق پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید