سلیمانی: لیگ والیبال بانوان سال به سال بدتر می گردد

به گزارش مجله بیزبینگ، مربی والیبال کیفیت لیگ برتر بانوان را پایین دانست و گفت اگر همین روند را ادامه دهیم به جای پیشرفت به 30 سال پیش برمی گردیم.

سلیمانی: لیگ والیبال بانوان سال به سال بدتر می گردد

فریبا سلیمانی در گفت وگو با مجله بیزبینگ در خصوص کیفیت لیگ برتر والیبال بانوان اظهار کرد: لیگمان سال به سال بدتر می گردد. اما برای بازیکنان خوب است و اگر همین هم نباشد از شرایط مسابقه دور می شوند. امیدوارم سال آینده برنامه ریزی دقیق تری انجام گردد. اسپانسرها و باشگاه هایی که در بخش مردان فعال هستند به لیگ بانوان وارد شوند چون تا زمانی که آنها حمایتمان نکند و ما را به عنوان جزئی از ورزش والیبال نپذیرند پیشرفت نمی کنیم. با توجه به اینکه بهترین های والیبال جهان در آسیا هستند تا زمانی که لیگ پویایی نداشته باشیم به آرزوهایمان برای قهرمانی دست پیدا نمی کنیم.

او در این مورد اضافه نمود: اگر این روند را ادامه دهیم به 30 سال قبل برمی گردیم اما با توجه به اینکه زبردست از خانواده والیبال است امیدوارم از تجربه های خود و پیشکسوتان این رشته استفاده کند تا شاهد پیشرفت جامعه والیبال در کل کشور باشیم.

سلیمانی با بیان اینکه از امتیازهای پایینی که تیم نامی نو در هفته انتهای لیگ گرفت تعجب می کنم، ادامه داد: با توجه به بازی هفته قبل این تیم با توپکا از امتیازهای بازی انتهای اش تعجب کردم. البته ذوب آهن خیلی تیم خوبی است و نسبت به نامی نو برتر است اما انتظار جنگندگی بیشتری داشتم. شاید زمزمه هایی مبنی بر تبانی دو تیم اصفهانی پخش شده اما فکر می کنم امتیاز و برد برای همه تیم ها مهم است و از آنجایی که نامی نو برای کسب رتبه سوم با توپکا رقابت داشت نمی خواهم ذهنم به سمت تبانی سوق پیدا کند. احتمالاً استرس بر کار این تیم تأثیر گذاشته است.

او در خصوص بازی هفته انتهای پیکان برابر امید ایران اظهار کرد: پیکان ست اول خوب ظاهر نشد، فکر می کنم استرس امتیازاتی که باید به دست می آورد را داشت. ا ی کاش بازی ذوب آهن و پیکان هفته آخر برگزار می شد و امید ایران و توپکا هم هفته نهم بازی می کردند اینگونه لیگ جذاب تر می شد چون نامی نو برای سومی کوشش بیشتری می کرد.

سلیمانی در انتها از رسانه ها تشکر کرد و گفت: تا حمایت رسانه ها نباشد بانوان دیده نمی شوند بنابراین از آنها می خواهم هیچ وقت بانوان را فراموش نکنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 100

به "سلیمانی: لیگ والیبال بانوان سال به سال بدتر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلیمانی: لیگ والیبال بانوان سال به سال بدتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید