آغاز ناامید کننده تیراندازی معلولان در امارات

به گزارش مجله بیزبینگ، تیم ملی تیراندازی معلولان در آغاز مسابقات جام جهانی تیراندازی در العین امارات آغاز ناامید کننده ای داشت. شکست رقیه شجاعی ستاره تیراندازی ایران در بازی های پاراآسیایی در روز نخست عجیب بود.

آغاز ناامید کننده تیراندازی معلولان در امارات

در نخستین روز از رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان که در العین امارات در حال برگزاری است، دو نماینده کشورمان از راهیابی به مرحله فینال بازماندند.

در نخستین روز از رقابت های جام جهانی تیراندازی معلولان که در العین امارات در حال برگزاری است، حسن اکبری در ماده تفنگ بادی 10 متر R3 درازکش در کلاس SH1 و رقیه شجاعی در همین ماده از راهیابی به فینال جام جهانی بازماندند.

حسن اکبری، ملی پوش کشورمان در ماده تفنگ بادی 10 متر R3 درازکش در کلاس SH1 در رقابت با حریفان خود با کسب 630.9 امتیاز در صندلی دوازدهم ایستاد و رقیه شجاعی دیگر نماینده ایران در همین ماده و کلاس بندی با کسب 623.8 امتیاز در مکان چهل و دوم نهاده شد و از صعود به مرحله فینال بازماندند.

در این ماده نماینده انگلیس با 635.6 امتیاز در رده نخست ایستاد، نماینده چین با 635.3 امتیاز دوم شد و نماینده اسلواکی با 634.7 امتیاز مکان سوم را به خود اختصاص داد.

سمیرا ارم، ساره جوانمردی، زهرا غلامزاده، مهدی زمانی، حسن اکبری، سیدمحمدرضا میرشفیعی، رقیه شجاعی، مهدی برنایی و زیور فدایی 9 تیرانداز معلولی هستند که در این تورنمنت حضور دارند.

راهنمایی این تیم را در مسابقات جام جهانی که به میزبانی العین امارات برگزار می گردد، یوسف آجورلو بر عهده دارد.

5

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 24 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 113

به "آغاز ناامید کننده تیراندازی معلولان در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ناامید کننده تیراندازی معلولان در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید