شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز در کرمانشاه

به گزارش مجله بیزبینگ، علیرضا تخت شاهی در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه آمار هدر رفت آب در استان بسیار بالا است، گفت: بخش عمده ای از آن را انشعابات غیرمجاز و افزایش ساخت و ساز غیرمجاز در کرمانشاه تشکیل می دهد.

شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز در کرمانشاه

وی اضافه کرد: انشعابات غیرمجاز در شهرک های حاشیه ای کرمانشاه مانند شهرک کرناچی رخ می دهد و تاکنون2000 انشعاب غیرمجاز در سطح استان شناسایی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه در صدد ساماندهی انشعابات غیرمجاز در استان هستیم، گفت: مشوق هایی برای این افراد در نظر گرفته ایم تا شاهد مشارکت هرچه بیشتر مردم در این زمینه باشیم.

وی توضیح داد: هر زمان شهرداری مجوز ساخت وساز را صادر نمایند ما مکلف به واگذاری انشعاب هستیم و بر اساس ماده 8 قانون منع واگذاری خدمات و اراضی فاقد کاربری، وزارت نیرو موظف به ارائه هیچ گونه خدمات نیست.

تخت شاهی مطرح کرد: به منظور ساماندهی انشعابات غیر مجاز جلسات متعددی با فرماندار تشکیل شده و همچنین ابلاغ قانون جدید مصوبه هیئت دولت نیز جرایم نقدی و کیفیت سنگینی را برای مشترکین انشعاب غیرمجاز در نظر دارد با این حال ما از جنبه تعادل ورود پیدا خواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه انشعابات غیر مجاز سرقتی و غیر قانونی استف گفت: در کرمانشاه از سوی دادستانی شعبه خاصی برای رسیدگی به جرایم وزارت نیرو اختصاص داده شده که گامی موثر است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با درنظر دریافت مشوق درصدد ساماندهی انشعابات غیرمجاز و تبدیل آن به مجاز هستیم و باید این افراد از مشوق ها استفاده نمایند در غیر این صورت مجبور به قطع انشعاب آنان خواهیم بود.

وی بیان نمود: ساماندهی انشعاب غیرمجاز برنامه ای هدفمند است و به هیچ عنوان از این مقوله کوتاه نمی آییم وبهتر است مردم پیش از تغییر قیمت انشعابات مراجعه نمایند تا از خدمات فعلی بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 70

به "شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید