ماجرای استعفای حجت نظری از شورای شهر تهران

به گزارش مجله بیزبینگ، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره ماجرای استعفای حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: آقای نظری نامه ای به بنده دادند که بوی استعفا می داد، اما نامه ای که ثبت شده باشد در این زمینه وجود نداشت.

ماجرای استعفای حجت نظری از شورای شهر تهران

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: نامه حجت نظری را در هیأت رئیسه شورای شهر مطرح کردیم که هیأت رئیسه با درخواست آن مخالفت کرد و قرار شد سیدابراهیم امینی، نایب رئیس شورای شهر تهران با حجت نظری صحبت کند.

رئیس شورای شهر تهران درباره جزئیات صحن امروز شورای شهر گفت: امروز سه طرح و لایحه آنالیز آن در دستور کار نهاده شد که نخستین طرح الزام شهرداری تهران به اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری بود که در حین انجام وظیفه به کرونا مبتلا شده اند و یا جان خود را از دست داده اند.

هاشمی با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری که در حین انجام وظیفه به کرونا مبتلا شده اند در صحن امروز به تصویب رسید گفت: طرح الزام شهرداری تهران به تهیه و ارائه لایحه نظام نامه و برنامه عملیاتی مسؤولیت پذیری اجتماعی در شهرداری مورد بحث و مصاحبه نهاده شد.

وی اعلام کرد: همچنین طرح مشخص حسابرسان منتخب شورا به وسیله مناقصه و مزایده جهت انجام عملیات حسابرسی سال 99 شهرداری، شورای شهر و سازمان ها و شرکت های وابسته مورد آنالیز نهاده شد.

رئیس شورای شهر تهران بیان داشت: قرار شد شورای شهر هفته آینده طی دور روز در این زمینه جلسه داشته باشد و به موضوع آنالیز گزارش های حسابرسی پرداخته گردد.

هاشمی از برگزاری جلسه هم اندیشی با حناچی و معاونان آن طی سه شنبه هفته آینده اطلاع داد و گفت: در این جلسه در خصوص چرایی عدم تحقق بودجه غیرنقد مباحثی را مطرح خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1424

به "ماجرای استعفای حجت نظری از شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای استعفای حجت نظری از شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید