مازندران، ویسی: امیدوارم جو استادیوم وطنی قائمشهر تأثیر منفی روی تیم ما نگذارد، اشتباهات داوری برای تمام تیم ها بوده است

به گزارش مجله بیزبینگ، سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر ابراز امیدواری کرد، جو استادیوم وطنی قائمشهر روی بازیکنان این تیم در بازی فردا مقابل نساجی تأثیر منفی نگذارد.

مازندران، ویسی: امیدوارم جو استادیوم وطنی قائمشهر تأثیر منفی روی تیم ما نگذارد، اشتباهات داوری برای تمام تیم ها بوده است

به گزارش مجله بیزبینگ از قائمشهر، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال گفت: یک بازی بسیار سخت و مهم مقابل نساجی داریم. نساجی در هفته های گذشته تیم خوبی نشان داده و مقابل طرفدارانش یک تیم ویژه است که به آن اذعان داریم.

وی اضافه نمود: ما شرایط سختی داریم و سعی خواهیم کرد با تمام انگیزه مقابل نساجی ظاهر شویم تا با دست پر مازندران را ترک و به بازی های بعدی فکر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین درباره بازی تیمش در جو پر شور طرفداران نساجی گفت: خوشبختانه تیم ما این جو را دیده است و خودش طرفدار پر شور مثل نساجی دارد. ما در لیگ دسته اول این شرایط را داشته ایم، اما در مازندران شرایط سخت تر است. شور و هیجان طرفداران نساجی خیلی خوب است و شاید مانند تیم های اروپایی شور و هیجان دارند. امیدوارم که این جو تأثیر منفی روی تیم ما نگذارد. من سال گذشته هم که جو نساجی را می دیدم، واقعاً دوست داشتم. با این حال ما تیم تازه لیگ رجحان شده است و نوپا هستیم که امیدوارم این جو روی ما تأثیر نگذارند و امتیاز بگیریم.

ویسی درباره شرایط این فصل لیگ از جمله تأخیر در آغاز مسابقات، برنامه بازی ها تا هفته سی ام، مسائل داوری و همچنین پیش بینی اش از بازی ها، گفت: تأخیر ابتدایی لیگ در ذوق زد، اما برنامه ای که اعلام شده برنامه ای حساب شده است. در خصوص داوری ها هم باید بگویم شاید برای همه تیم ها اشتباهات اتفاق افتاده است. ما گل زدیم که گل ما را حساب نکردند، با این حال امیدوارم که داوران جوان کشورمان با تمرکز بیشتری کار نمایند. دست کمیته داوران هم بابت چیدمان داوری درد نکند. کیفیت بازی های این فصل لیگ فکر می کنم بهتر از فصل گذشته شده است. لیگ هم شرایطی دارد که چهار پنج تیم برای قهرمانی می جنگند و سایر تیم ها شانس کمی دارند. همچنین با حضور مربیان خارجی خوب در کشورمان کیفیت لیگ بهتر شده است و فکر می کنم ما باید از این شرایط استفاده کنیم و از علم این مربیان بهره ببریم.

وی در خصوص کیفیت توپ های لیگ اعلام کرد: ما فکر می کردیم ایرادهایی که به توپ گرفته می گردد، فقط از سوی بعضی هاست و ایراد آنچنانی وجود نداشته باشد، اما در تمرین روز گذشته توپ های تمرینی ما به شکل بیضی شده و نخ های آن باز شده است که فیلم آن را هم گرفته ایم. فرقی ندارد چه توپی باشد، اما باید کیفیت داشته باشد. برای ما تفاوتی ندارد، اما وقتی کشوری هستیم که در جام جهانی بازی کردیم، باید بهترین کیفیت را داشته باشیم تا کیفیت فوتبال مان بالاتر برود. چه به لحاظ توپ و چه به لحاظ زمین باید بهترین امکانات در فوتبال مان وجود داشته باشد تا کیفیت خوبی را در لیگ مان ببینیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری همچنین درباره تغییرات استادیوم وطنی قائمشهر گفت: واقعاً از این تغییرات لذت بردم. سالن نشست خبری را که دیدم، لذت بردم. وقتی این تغییر و تحولات را دیدم، به این فکر کردم که 30 سال پیش باید این اتفاقات رخ می داد و استادیوم قائمشهر بازسازی می شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 346

به "مازندران، ویسی: امیدوارم جو استادیوم وطنی قائمشهر تأثیر منفی روی تیم ما نگذارد، اشتباهات داوری برای تمام تیم ها بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، ویسی: امیدوارم جو استادیوم وطنی قائمشهر تأثیر منفی روی تیم ما نگذارد، اشتباهات داوری برای تمام تیم ها بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید