مقاله: آشنایی با سیستم مهاجرتی و اقامت دایمی کانادا به وسیله اکسپرس اینتری

به گزارش مجله بیزبینگ، لطفا بخاطر داشته باشید که ایالت کبک مقررات و شرایط خاص خودش را داراست.ا ین شرایط از قبیل داشتن برنامه معین برای شناسایی کارگران ماهر و متخصص می باشد. این سیستم مانند سیستم قبلی که در بالا ذکر شد دارای یک فرایند دو مرحله ای می باشد.

مقاله: آشنایی با سیستم مهاجرتی و اقامت دایمی کانادا به وسیله اکسپرس اینتری

اگر فرد مدرسه خود را در کانادا به اتمام رسانده باشد باید مدرک یا دیپلم مدرسه را همراه داشته باشد و تسلیم نماید و همین طور اگر فرد تحصیلات دبیرستان خود را در موسسه خارجی تکمیل نموده باشد باید مدرک و معادل مدرک را تقدیم نماید که نشان دهد تحصیلات خود را در دبیرستان انجام داده است.

مهاجرت به کانادا غالبا به وسیله قانون مهاجرت و محافظت از پناهجویان انجام می گردد. مهاجرت به کانادا به وسیله آژانس خدماتی مرز کانادا انجام و مدیریت می گردد که مسئولیت قانون گذاری مهاجرت، مرز و خدمات گمرکی را بر عهده دارد که این خدمات و مسئولیتها ورود پناهجویان به کانادا را راحت تر و آسان تر می نماید.

داوطلبان باید حداقل امتیاز (67) را از مجموع 100 نمره کسب نمایند.اگر این نمره را کسب نمایند دارای شرایط مورد نظر برای برنامه کارگران متخصص می باشند. بدیهی است که نمره 67 قابل قبول نمی باشد و فرد نمی تواند اقامت را دریافت نماید. 6 معیاری که مد نظر می باشد به قرار زیر است:

منبع مقاله: آشنایی با سیستم مهاجرتی و اقامت دایمی کانادا به وسیله اکسپرس اینتری

انتشار: 9 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1610

به "مقاله: آشنایی با سیستم مهاجرتی و اقامت دایمی کانادا به وسیله اکسپرس اینتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آشنایی با سیستم مهاجرتی و اقامت دایمی کانادا به وسیله اکسپرس اینتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید