مقدمات تهیه طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک مغان فراهم شد

به گزارش مجله بیزبینگ، معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: با حضور مسئولان شرکت مشاور و بازدید از منطقه مقدمات تهیه و اجرای طرح جامع گردشگری برای منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک کشت و صنعت مغان فراهم شد.

مقدمات تهیه طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک مغان فراهم شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، فرزاد کیسان صبح امروز، 21 تیرماه در بازدید از دریاچه شهرک کشت و صنعت مغان اظهار کرد: براساس هدفگذاری های اجرا شده طرح جامع گردشگری برای منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک کشت و صنعت مغان تهیه خواهد شد.

او با اشاره به حضور مسئولان شرکت مشاور تهیه و اجرای طرح جامع گردشگری این منطقه نمونه گفت: پس از گذراندن مراحل قانونی زمینه برای تهیه و اجرای این طرح فراهم خواهد شد.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اضافه کرد: پس از تهیه طرح جامع گردشگری برای منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک کشت و صنعت مغان زمینه برای اجرای این طرح نیز فراهم خواهد شد.

کیسان تهیه و اجرای این طرح را زمینه ساز رونق صنعت گردشگری در منطقه دانست و مطرح نمود: در راستای تحقق اهداف گردشگری، طرح های مختلف سرمایه گذاری در مناطق مختلف استان در حال اجرا بوده که بهره برداری از آنها زمینه برای رونق این صمعت را فراهم خواهد آورد.

او از حمایت از سرمایه گذاران در حوزه های مختلف در استان و به ویژه شمال استان و شهرستان پارس آباد خبر داد و اضافه کرد: با توجه به ظرفیت ها و قابلیت هایی که در این منطقه وجود دارد تلاش و جدیت بر این است تا با جذب سرمایه گذاران زمینه برای رونق هر چه بیشتر در این منطقه را فراهم آوریم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1145

به "مقدمات تهیه طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک مغان فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقدمات تهیه طرح جامع منطقه نمونه گردشگری دریاچه شهرک مغان فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید