هراس از وقوع تیراندازی جدید در آمریکا

به گزارش مجله بیزبینگ، منابع خبری از وجود یک فرد مسلح در یک فروشگاه والمارت در شهر بتون روژ در ایالت لوئیزیانا آمریکا خبر می دهند.

هراس از وقوع تیراندازی جدید در آمریکا

به گزارش گروه بین الملل مجله بیزبینگ، شنیده شدن صدای شلیک گلوله از یک فروشگاه والمارت در شهر بتون روژ در ایالت لوئیزیانا آمریکا موجب نگرانی هایی از وقوع یک تیراندازی دیگر در آمریکا شد.

بعد از انتشار گزارش های متعدد در رسانه های آمریکا از بروز یک تیراندازی دیگر در آمریکا دفتر کلانتر شهر بتون روژ گفته گزارش های منتشرشده در رسانه ها درباره این تیراندازی دقیق نبوده اند.

وی گفت علت وقوع تیراندازی در این فروشگاه مجادله میان دو نفر بوده که به ایجاد هراس در این فروشگاه منجر شده و به تخلیه فروشگاه منجر شده است.

در چند روز گذشته، چند تیراندازی مرگبار در ایالت های تگزاس، اوهایو و شیکاگو به وقوع پیوسته است. در نخستین رویداد که شنبه در شهر ال پاسو در ایالت تگزاس رخ داد 20 نفر کشته و 24 نفر زخمی شدند.

تیراندازی دیگری که بامداد یک شنبه در پارکی در شیکاگو به وقوع پیوست هم به مجروح شدن 7 نفر منجر شد. تنها چند ساعت پس از کشتار در تگزاس تیراندازی دیگری در شهر دیتون اوهایو رخ داد که در جریان آن 10 نفر از جمله فرد مهاجم کشته و 16 نفر زخمی شدند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 213

به "هراس از وقوع تیراندازی جدید در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هراس از وقوع تیراندازی جدید در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید