هزینه هتل اقامت ویلموتس در ایران: سه شب 12 میلیون تومان ناقابل!

به گزارش مجله بیزبینگ، جدا از 2 میلیون یورویی که به او و دستیارانش دادند و 6 میلیون یورویی که درخواست غرامت نموده اند و شاید بگیرند و شاید نگیرند، حضور این مربی در تهران خرج زیادی روی دست فدراسیون فوتبال گذاشت. خرج هایی که بر باد هوا رفت و هیچ عایدی برای فوتبال مان نداشت. هر چند هنوز مسئولان فدراسیون تأکید دارند این قرارداد بهترین قرارداد بوده، اما کیست که نداند ایران از حضور ویلموتس هم ضرر مادی دید و هم معنوی. کی روش با رقمی به مراتب کمتر از این مربی کار می کرد. او نتایج خوبی همراه ایران به دست آورد، نتایجی تاریخی. ویلموتس آمد، قرارداد بالاتر بست و به عراق و بحرین باخت! کسی فراموش نکرد عده ای در مصاحبه های خود چطور از این گفتند که قرارداد او بهتر از قرارداد کی روش است، محکم تر بسته شده و از این به بعد فدراسیون سوار است، نه مربی!

هزینه هتل اقامت ویلموتس در ایران: سه شب 12 میلیون تومان ناقابل!

دیروز هم کنکاش های ما نشان داد فقط مراسم استقبال از این مربی حدود 30 میلیون و حتی بیشتر برای فدراسیون فوتبال هزینه داشته است. ویلموتس همراه وکیل و مربی دروازه بان های کادرش به ایران سفر کرد تا با تاج مذاکره کند و در صورت توافق نهایی، قرارداد را امضا نمایند. در این سفر او و همراهانش در هتل اسپیناس پالاس اقامت کردند. اتاق ویلموتس سوییت پرزیدنتال بود که فدراسیون برای سه شب 12 میلیون تومان پرداخت کرد. تازه این اتاق فقط صبحانه داشت و ویلموتس هر روز از منوی لاکچری این هتل، غذایی گران انتخاب می کرد. دو همراه او هم در اتاق های یک تخته که هر کدام یک میلیون تومان اجاره شان بود و روی هم برای سه شب می شد 6 میلیون، اقامت کردند؛ بنابراین فدراسیون رقمی حدود 18 میلیون تومان برای هتل آن ها هزینه کرد.

فدراسیون در آن روز ها گران ترین مرسدس بنز تشریفات را هم با شبی دو میلیون و 500 هزار تومان اجاره کرد که برای سه روز 7/5 میلیون تومان پرداخت کردند. هزینه خورد و خوراک این سه نفر برای سه روز، هزینه حضور در CIP و بهترین پذیرایی و هزینه های جانبی دیگر، رقم را بالا و بالاتر می برد و در بهترین حالت فدراسیون چیزی حدود 30 میلیون تومان هزینه استقبال او کرد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1041

به "هزینه هتل اقامت ویلموتس در ایران: سه شب 12 میلیون تومان ناقابل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه هتل اقامت ویلموتس در ایران: سه شب 12 میلیون تومان ناقابل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید