وکیل شخصی ترامپ: به دموکرات ها برای استیضاح ترامپ اطلاعات نمی دهم

به گزارش مجله بیزبینگ، وکیل شخصی ترامپ اعلام نموده که قصد ندارد در تحقیقات شروع استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا شهادت داده یا اطلاعاتی در این زمینه ارائه دهد.

وکیل شخصی ترامپ: به دموکرات ها برای استیضاح ترامپ اطلاعات نمی دهم

به گزارش گروه بین الملل مجله بیزبینگ، رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ اعلام نموده است میخواهد شکواییه هایی را علیه اعضای کلیدی حزب دموکرات تنظیم کند.

وی این اقدام را در کوشش برای متوقف کردن روند استیضاح علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا انجام می دهد.

وکیل شخصی ترامپ که پیشتر شهردار نیویورک نیز بوده است در ادامه تاکید نمود که قصد ندارد در تحقیقات شروع استیضاح ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا شهادت داده یا اطلاعاتی را در این باره ارائه دهد.

ترامپ طی روزهای اخیر به شدت درگیر تحقیقات شروع استیضاح مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل رسوایی مکالمه تلفنی با ولودومیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین است.

فرایند استیضاح، از مجلس نمایندگان آمریکا شروع می گردد و در صورتی که اکثریت قانونگذاران در این مجلس (نصف به علاوه یک) موافق استیضاح باشند، روند کار به جریان خواهد افتاد. در ادامه، مجلس نمایندگان در صورت موافقت با استیضاح، از مجلس سنا می خواهد دادگاه تشکیل دهد و متهم را محاکمه کند. محکومیت قطعی رئیس جمهور که عزل او را در پی خواهد داشت مستلزم آن است که دو سوم سناتورها (67 نماینده) به این موضوع رأی مثبت دهند و موافق آن باشند.

این در حالی است که پایگاه خبری آکسیوس گزارش داده ترامپ به دوستان و متحدانش گفته است که او درباره لکه ننگی که استیضاح بر روی میراث ریاست جمهوری او خواهد گذاشت، نگرانی دارد.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 440

به "وکیل شخصی ترامپ: به دموکرات ها برای استیضاح ترامپ اطلاعات نمی دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکیل شخصی ترامپ: به دموکرات ها برای استیضاح ترامپ اطلاعات نمی دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید