پرسپولیس قطعاً فینالیست لیگ قهرمانان آسیا است

به گزارش مجله بیزبینگ، امیر ساعد وکیل وکیل باشگاه پرسپولیس درباره شکایت دوباره باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس در CAS گفت: فکر می کنم تیم النصر علاقه دارد که آب در هاون بکوبد. 12 آذر ماه باشگاه پرسپولیس طی نامه ای از CAS آگاه شد که باشگاه النصر شکایت نموده است و دیوان عالی ورزش از ما درباره سه موضوع نظر خواست.

پرسپولیس قطعاً فینالیست لیگ قهرمانان آسیا است

وی اضافه کرد: یک، زمان رسیدگی و بعد، تعداد داوران پفراینده و سپس موضوع رسیدگی به این پفراینده در جدول زمانی محدود تا قبل از فینال آسیا. من باید تشکر ویژه ای کنم از درایت و دقت مدیریت باشگاه پرسپولیس. من بیش از دو ساعت با مدیرعامل باشگاه در این مورد صحبت کردم و ایشان مشاوره لازم را گرفت. من هم با چهار وکیل خارجی مذاکره داشتم که به این جمع بندی برسیم که موضوع رسیدگی فوری را در دستور کار قرار دهیم یا خیر. با جمع بندی که صورت گرفت و با مشورت مهدی محمدنبی و همکاری تمام اعضای باشگاه، در جمع بندی به این نقطه رسیدیم که رسیدگی فوری مورد تأیید باشگاه پرسپولیس نیست. ضمناً در این پفراینده دو خوانده وجود دارد و باشگاه النصر هم از پرسپولیس شکایت نموده است و هم از AFC . ما مخالفت خومان را اعلام کردیم و بعد از دو ساعت نامه ای از دادگاه عالی ورزش دریافت کردیم که در آن اعلام شده بود با توجه به مخالفت باشگاه پرسپولیس این پفراینده فرایند عادی را طی خواهد نمود.

وکیل باشگاه پرسپولیس که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد دادگاه CAS دستوری برای عقب افتادن تاریخ فینال بدهد؟، گفت: اجازه دهید نظری ندهم، چون ممکن است از طرف باشگاه النصر مورد سوءاستفاده قرار بگیرد. ما باید منتظر باشیم که باشگاه النصر چه اقدامی انجام می دهد تا ما هم طبق آن کار کنیم.

آیا AFC اصلاً به شکایت باشگاه النصر به دلیل دیر اقدام کردن این باشگاه رسیدگی نموده است؟، امیر ساعد وکیل در واکنش به طرح این سؤال هم بیان نمود: این موضوع در ارتباط با مرحله اول شکایت باشگاه النصر و فرایند رسیدگی در کمیته های انضباطی و اخلاق بود، ولی در کمیته استیناف اگر چه به ماده 59 بر مبنای رد شکایت استناد شده است، ولی به سایر دلایل هم رسیدگی کردند. شاید لازم باشد الان بگویم که طرفداران منتظر باشند که باشگاه پرسپولیس با اقتدار در فینال شرکت خواهد نمود.

وی در انتها در خصوص آخرین شرایط شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده نیز شرح داد: لایحه پرسپولیس در این پفراینده به کمیته معین شرایط ارائه شده و وکیل شجاع خلیل زاده هم یک هفته فرصت خواسته است تا جواب بدهد. بعد از این فرایند و اعلام رأی کمیته معین شرایط ما شکایت مان را در مراجع دیگر پیگیری خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1393

به "پرسپولیس قطعاً فینالیست لیگ قهرمانان آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس قطعاً فینالیست لیگ قهرمانان آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید