پرونده 150 میلیاردی علیه پرسپولیس؛ تصمیم مهم درویش قبل از حذف سرخ ها از آسیا

به گزارش مجله بیزبینگ، باشگاه پرسپولیس با گرفتن تخفیف قابل توجه از سازمان امور مالیاتی توانست پرونده بزرگ مرتبط با این موضوع را با پرداختی های قسطی ببندد.

پرونده 150 میلیاردی علیه پرسپولیس؛ تصمیم مهم درویش قبل از حذف سرخ ها از آسیا

به گزارش خبرنگاران باشگاه پرسپولیس پس از دریافت نامه سازمان امور مالیاتی مبنی بر پرداخت 201 میلیارد تومان بدهی خود تا انتها سال 1401 جهت جلوگیری از مسدودی حساب های این باشگاه جلساتی را برگزار کرد.

رضا درویش در نشست های متوالی با مسئولان سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی توانست مبلغ قابل توجهی تخفیف و بخشودگی مالیاتی را دریافت کند تا این مبلغ حدود 150 میلیارد تومان شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای اینکه مسئله ای در مسیر کسب مجوز حرفه ای سازی سرخپوشان برای حضور در فصل آینده رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به وجود نیاید تصمیم به پرداخت اقساطی این بدهی کلان گرفته است.

بخش اول بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان امور مالیاتی در ابتدای اسفندماه سال گذشته پرداخت شد. قرار است اقساط پیش رو در سال جاری پرداخت شود تا پرونده مالیاتی پرسپولیس اینگونه ختم به خیر شود.

باید دید درویش وعده های خود به سازمان امور مالیاتی را تمام و کمال انجام می دهد یا باگذشت زمان بار دیگر این موضوع برای باشگاه پرسپولیس دردسر ساز خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1402 بروزرسانی: 14 فروردین 1402 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2251

به "پرونده 150 میلیاردی علیه پرسپولیس؛ تصمیم مهم درویش قبل از حذف سرخ ها از آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده 150 میلیاردی علیه پرسپولیس؛ تصمیم مهم درویش قبل از حذف سرخ ها از آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید