کالدرون: تیم های بزرگ به مهاجمان گلزن احتیاج دارند، مطابق میل طرفداران ترکیب نمی چینم

به گزارش مجله بیزبینگ، سرمربی پرسپولیس گفت: ترکیبی که به میدان می فرستم، چیزی نیست که مورد پسند طرفداران پرسپولیس باشد و تصمیم من خواست آن ها نیست.

کالدرون: تیم های بزرگ به مهاجمان گلزن احتیاج دارند، مطابق میل طرفداران ترکیب نمی چینم

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش ، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش در بازی برابر صنعت نفت آبادان گفت: بابت این صعود تبریک می گویم. پیروزی برابر صنعت نفت آبادان و صعود به مرحله بعد وظیفه ما بود.

کالدرون در مورد برد مالی پرسپولیس در این دیدار گفت: اگر از ابتدای لیگ شرایط ما را در نظر بگیرید، متوجه می شوید که ما مهاجم گلزن نداریم. تیم های بزرگ بدون مهاجم گلزن دچار مشکل می شوند و در مقابل تیم هایی که بازی دفاعی و بسته ارائه می دهند به مشکل می خورند.

سرمربی پرسپولیس اضافه نمود: کوشش می کنیم علیپور را به شرایط ایده آل برسانیم، چرا که او بازیکن مهمی برای ما است. عبدی بازیکن جوان و کم تجربه ای است و نمی توانیم از او انتظار زیادی داشته باشیم. تا نیم فصل این شرایط را تحمل می کنیم و با داشته هایمان ادامه می دهیم، اما تیم های بزرگ به مهاجمان بزرگ و گلزن احتیاج دارند.

او در مورد غیبت ماهینی و براندائو در لیست پرسپولیس برای این دیدار گفت: جونیور دیگر در لیست 18 نفره قرار نمی گیرد و این به خاطر عملکرد او در تمرینات است. درباره ماهینی هم با توجه به حضور کنعانی زادگان روی نیمکت، تصمیم کادرفنی این بود که او در فهرست تیم نباشد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا مطرح کردن چنین صحبت هایی از جانب او فشار روی بازیکنان تیمش را بیشتر نمی نماید گفت: من پیش از سرمربیگری فوتبالیست بودم. بازیکنی که در باشگاه بزرگی بازی می نماید باید این مسائل را بپذیرد. من انتقاد نمی کنم و تنها درباره آماری که نشانگر عملکرد مهاجمان ما است، صحبت می کنم. وقتی آمار خوب نباشد و مربی درباره آن صحبت کند، اگر بازیکن نتواند فشار را تحمل کند، جایی در تیم های بزرگ ندارد.

کالدرون درباره ترکیب پرسپولیس گفت: ترکیبی که به میدان می فرستم، چیزی نیست که مورد پسند طرفداران پرسپولیس باشد و با تمام احترامی که برای طرفداران قائلم، باید بگویم تصمیم من خواست آن ها نیست. در بعضی موارد با طرفداران توافق نظر داریم، اما در نهایت مسئولیت با من است. اگر بخواهم طبق نظر دیگران تصمیم بگیرم مربی خوبی نیستم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 491

به "کالدرون: تیم های بزرگ به مهاجمان گلزن احتیاج دارند، مطابق میل طرفداران ترکیب نمی چینم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: تیم های بزرگ به مهاجمان گلزن احتیاج دارند، مطابق میل طرفداران ترکیب نمی چینم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید