گل محمدی: بازی سنگینی بود، دو تیم موقعیت زیادی نداشتند

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تهران در دربی 95 پایتخت گفت: دربی همواره حساسیت های خاص خودش را دارد. بازی سنگینی برای ما و استقلال بود. موقعیت های زیادی در این بازی دیده نشد و بیشتر درگیری های فیزیکی بود. فکر می کنم در نیمه اول بازی جذابی نبود و ملاقات تماشاگرپسندی نبود. خودم انتظار بازی بهتری داشتم.

گل محمدی: بازی سنگینی بود، دو تیم موقعیت زیادی نداشتند

وی اضافه کرد: دو تیم فضاهای خوبی به هم ندادند. دو تیم در کار دفاعی خوب بودند. ما از موقعیت خودمان استفاده کردیم و برنده شدیم. از بچه ها تشکر می کنم. بازیکنان ما مسائل زیادی دارند. امیدوارم باشگاه نسبت به حل مسائل توجه بیشتری کند.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: نمی خواهم درباره مسائل اقتصادی صحبت کنم. بحث درون خانوادگی است ولی امیدوارم همانطور که بچه ها از جانشان مایه می گذارند، همه ارکان باشگاه زحمت بکشند و مشکل را حل نمایند. به طرفداران تبریک می گویم.

گل محمدی درباره حواشی دور زمین در دربی و اعتراض و صحبت های زیاد مطرح شده توضیح داد: بخشی از این مسائل به حساسیت مسابقه بر می گردد و در این شکی نیست. بخشی هم به نبود تماشاگران بر می گردد. هرکسی حرفی می زند صدایش در استادیوم می پیچد. سال جاری اعتراض به داوری ها هم بیشتر شده است. فکر می کنم هم ما می توانیم خودمان را اصلاح کنیم و هم داوران می توانند با تمرکز بیشتری مسئله را حل نمایند.

سرمربی پرسپولیس توضیح داد: بازی سنگینی بود. برای داور هم قضاوتش سخت است. فکر می کنم این آرامش باید در همه تیم ها باشد. هرکسی داد بیشتر بزند پوئن بیشتر می گیرد.

گل محمدی درباره قضاوت اکبریان داور دربی گفت: بازی را برده ایم و نمی گردد گفت راضی نبودیم ولی در برخی از صحنه ها نظر ما با نظر داور فرق داشت. باید فیلم بازی را ببینیم. بازی سنگینی بود و به داور خسته نباشید می گویم.

وی اضافه کرد: تمرکز هر دو تیم روی کارهای دفاعی زیاد بود و ما توانستیم در نیمه دوم به گل برسیم. شرایط ما برای این بازی خیلی سخت بود. تشکر می کنم از کادر پزشکی که خیلی کوشش کردند تا نعمتی، کامیابی نیا و کنعانی زادگان به این بازی برسند.

یحیی تاکید نمود: از بازیکنانم متشکرم که روزهای سختی را پشت سر می گذارند و با شرایط خیلی سختی این کار را انجام می دهند و امیدوارم باشگاه نسبت به حل مسائل بازیکنان اهتمام بیشتری داشته باشد. این برد را به طرفداران عزیز تبریک می گویم.

سرمربی سرخپوشان راجع به برد پرسپولیس در جهت قهرمانی پنجم گفت: هشت بازی دیگر پیش رو داریم و هنوز در کورس قهرمانی هستیم و تمرکز ما نباید خارج گردد. دریافت سه امتیاز برای ما مهم و حساس بود. رقیب سر سختی مثل سپاهان داریم و امیدوارم این فرایند را بتوانیم ادامه دهیم. کار سخت است اما امیدوارم با اتحاد بیشتر قهرمان شویم.

او درباره بی برنامگی پرسپولیس پس از گلزنی توضیح داد: نمی گردد گفت بی برنامه بودیم. به خاطر مصدومان مجبور شدیم تغییراتی دهیم. دربی همواره سخت است و داور مسابقه هم به سختی سوت زد. به تیم داوری خسته نباشید می گویم.

یحیی درباره اخراج فرشاد فرجی در خاتمه بازی گفت: او در نیمه دوم به زمین آمد و خیلی خوب توانست در کارهای دفاع و حمله پیروز گردد. او اولین دربی را پشت سر می گذاشت و بازی سنگینی بود. ما به فرشاد بابت اخراجی که شد حتما گوشزد خواهیم کرد. هیچ بازیکنی نباید بی دلیل از بازی اخراج گردد. هیجانات بازی زیاد بود و امیدوارم بتواند تمرکز خود را نگه دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره ترس از خوردن گل تساوی پس از گلزنی هایش گفت: این نظر شماست که بازیکنان ما بعد از زدن گل بی انگیزه باشد. ما نمی توانیم جلوی حریف را بگیریم و بگوییم حمله نکن. این ذات فوتبال است. من نمی دانم این سوالات خیلی تکراری است و دلیلش چیست؟ وقتی یک تیم جلو می افتد در ذات فوتبال است که به خاطر فشار حرف عقب بکشد. خُم رنگرزی نیست که گل دوم و سوم را پس از گل اول بزنی. فوتبال است و شرایط خاص خودش را بزند.

او ادامه داد: نمی دانم چرا انتظار دارند ما به سپاهان چهار گل و به استقلال 6 - 7 گل بزنیم. فوتبال در سطح کیفی به گونه ای است که تیم ها به هم نزدیک هستند و اینگونه نباید نگاه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1673

به "گل محمدی: بازی سنگینی بود، دو تیم موقعیت زیادی نداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بازی سنگینی بود، دو تیم موقعیت زیادی نداشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید