آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز

به گزارش مجله بیزبینگ، معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه روند لایروبی با سرعت مناسبی در حال اجرا است، گفت: امیدواریم اعتبارات موردنیاز به میزان کافی تامین گردد تا علاوه بر سرعت بخشی به روند کار، حجم بیشتری از رودخانه لایروبی گردد.

آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز

حمیدرضا لشکری در گفت وگو با مجله بیزبینگ، با اشاره به آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز اظهار کرد: کار لایروبی توسط ماشین آلات مستقر در رودخانه کارون در مقطع اهواز در حال اجرا است و این عملیات همچنان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: جمع آوری رسوبات و لایروبی رودخانه توسط سازمان آب و برق خوزستان و ماشین آلاتی که در اختیار داریم انجام می گیرد اما بحث تخلیه این رسوبات جمع آوری شده توسط شهرداری اهواز انجام می گیرد.

معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه روند لایروبی با سرعت مناسبی در حال اجرا است، توضیح داد: مشکلاتی در بعضی زمینه ها وجود دارد که با حل شدن آن ها شاهد سرعت دریافت روند لایروبی خواهیم بود.

لشکری با اشاره به بحث تامین اعتبارات مورد احتیاج لایروبی رودخانه کارون، مطرح نمود: اعتبارات به صورت ناچیز تامین شده است و با توجه به حجمی که باید از رودخانه کارون لایروبی گردد، اعتبارات بسیار کم است. با این میزان اعتبارات ممکن است نتوانیم کاری که در بحث لایروبی رودخانه مدنظر است را انجام دهیم.

وی اظهار داشت: با استاندار خوزستان در بحث فاینانس این طرح نیز صحبت هایی اجرا شده است اما در حال حاضر به نتیجه ای در این خصوص دست پیدا نکرده ایم. امیدواریم اعتبارات مورداحتیاج به میزان کافی تامین گردد تا علاوه بر سرعت بخشی به روند کار، حجم بیشتری از رودخانه لایروبی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 265

به "آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت لایروبی رودخانه کارون در مقطع اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید