آگسبورگ 3-5 دورتموند؛ طوفان هالند با هت تریک

به گزارش مجله بیزبینگ، ارلینگ هالند خرید زمستانی بروسیا دورتموند با ورودش به زمین در دقیقه 56 و با هت تریک خود بازی باخته را برای تیمش با پیروزی عوض کرد.

آگسبورگ 3-5 دورتموند؛ طوفان هالند با هت تریک

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بروسیا دورتموند و آگسبورگ امروز در هفته اول نیم فصل دوم بوندسلیگا به مصاف هم رفتند. دورتموند در رده پنجم بود و آگسبورگ میزبان هم در رده دهم قرار داشت.

نیدرلخنر از آگسبورگ دقیقه 34 بازی توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند. او روی پاس به عقب روبن وارگاس توانست از درون محوطه جریمه گلزنی کند.

ریشتر یک دقیقه پس از آغاز نیمه دوم پیروز شد فزونی آگزبورگ را دو برابر کند.

پاس به عقب اشتباه اکسل ویتسل باعث شد تا ریشتر صاحب توپی باد آورده گردد و با استفاده از جلو امدن گلر دورتموند از فاصله ای دور با شوتی دیدنی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

سه دقیقه بعد جولیان براندت فاصله را به یک گل کاهش داد. او روی پاس تورگان هازارد با شوت پای چپ تماشایی توپ را به زیر طاق دروازه آگسبورگ چسباند.

دقیقه 55 نیدرلخنر گل دوم خود و سوم آگسبورگ را به ثمر رساند. او روی پاس به جلوی مکس و با بغل پای راست دقیق از درون محوطه جریمه توپ را وارد دروازه دورتموند کرد تا حساب کار 3-1 گردد.

دقیقه 56 ارلینگ هالند خرید جدید دورتموند وارد زمین شد و سه دقیقه بعد پیروز به گلزنی شد. او روی پاس سانچو و با شوت پای چپ خود از درون محوطه جریمه توپ را به زاویه مخالف دروازه فرستاد تا فاصله بار دیگر به یک گل کاهش یابد.

دقیقه 61 دورتموند بازی را به تساوی کشاند. پاس قطری بلند متس هوملس باعث شد تا سانچو با گلر آگسبورگ تک به تک گردد و او هم با دریبل دروازه بان توپ را درون دروازه خالی جای داد تا همه چیز برابر گردد؛ 3-3.

دقیقه 71 هالند دبل کرد و تیمش را برای اولین بار در این بازی پیش انداخت. او روی از خودگذشتگی تورگان هازارد که در دهانه دروازه به او پاس داد توانست گل چهارم را به ثمر برساند.

هشت دقیقه بعد هت تریک هالند تکمیل شد. او در مصاف تک به تک با گلر آگسبورگ و با بغل پای چپ توانست هت تریک نموده و دورتموند را 5-3 پیش بیندازد.

در نهایت این بازی دراماتیک با فزونی 3-5 بروسیا دورتموند به اتمام رسید تا یک آغاز تاریخی برای ارلینگ هالند به ثبت برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 15 اسفند 1398 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 717

به "آگسبورگ 3-5 دورتموند؛ طوفان هالند با هت تریک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آگسبورگ 3-5 دورتموند؛ طوفان هالند با هت تریک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید