توضیحات پلیس مکه درباره قتل محافظ ملک سلمان

به گزارش مجله بیزبینگ، ایسنا نوشت: سخنگوی پلیس مکه اظهار داشت که عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان به ضرب گلوله دوست خود کشته شد.

توضیحات پلیس مکه درباره قتل محافظ ملک سلمان

وی اضافه کرد: الفغم وابسته به گارد پادشاهی بوده و این حادثه در جریان دیدار وی با دوستش به نام ترکی بن عبدالعزیز السبتی در استان جده صورت گرفت.

سخنگوی پلیس مکه تاکید نمود: زمانی که این دو با یکدیگر دیدار می کردند یکی دیگر از دوستانشان به نام ممدوح بن مشعل آل علی وارد شد و با آنها صحبت کرد. صحبتهای بین آنها بالا گرفت و ممدوح از خانه خارج شده و با سلاح خود به داخل خانه بازگشت.

وی اضافه کرد: ممدوح به سمت الفغم شلیک کرد که به دنبال آن برادر صاحب خانه و کارگر وی نیز مجروح شدند. در زمان حضور نیروهای امنیتی، مجرم به سمت آنها شلیک نموده و حاضر به تسلیم نشد.

سخنگوی پلیس مکه تاکید نمود: در جریان این درگیری فرد مجرم به دست نیروهای امنیتی کشته شد. عبدالعزیز الفغم به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده کشته شد. هم چنین در جریان درگیری مذکور 5 تن از نیروهای امنیتی مجروح شدند.

این در حالی است که محمد العتیبی فعال عربستانی، به نقل از یکی از اقوام مقتول در توئیتر اطلاع داد که وی در جریان سوءقصد نافرجام به جان ملک سلمان در قصر پادشاهی، کشته شده است.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 379

به "توضیحات پلیس مکه درباره قتل محافظ ملک سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات پلیس مکه درباره قتل محافظ ملک سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید