کشتن محافظ پدر برای رسیدن به قدرت

خالد بن فرحان آل سعود، شاهزاده مخالف سعودی در واکنش به قتل سرتیپ عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان در توییتر نوشت: تا چند وقت آینده شاهد اعلام پادشاهی محمد بن سلمان خائن و بی خرد بر عربستان خواهیم بود.

کشتن محافظ پدر برای رسیدن به قدرت

بن سلمان

شاهزاده مخالف سعودی در سخنانی گفت که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان از شر محافظ شخصی پدرش راحت شد تا خودش پادشاه شود و به زودی شاهد پادشاهی او خواهیم بود.

وی اضافه نمود: نقشه بن سلمان بر پایه همکاری و هماهنگی با سیا (سازمان جاسوسی آمریکا) کشیده شده است.

عربستان

خالد بن فرحان که هم اکنون مقیم آلمان است در ادامه شرح داد: این نقشه شامل تغییر محافظ شخصی پادشاه و جایگزین کردن یک مزدور بلک واتر به جای آن می شود. این اقدام، مقدمه اعلام پادشاهی این خائن مزدور بر عربستان است.

به همین دلیل، سعد الفقیه از بارزترین شخصیت های مخالف رژیم سعودی در گفت وگو با سایت مذکور در این باره اضافه نمود: بن سلمان در قتل محافظ شخصی پادشاه عربستان دست دارد.

وی گفت: عملیاتی که به قتل عبدالعزیز الفغم منجر شد کار محمد بن سلمان بود؛ به ویژه که الفغم در زمان وقوع قتل، داخل کاخ سلطنتی بود و بن سلمان به همراه شخصی به نام ممدوح بن مشعل آل علی که ریاض آن را قاتل معرفی کرده است در کاخ حضور داشتند.

پادشاه

الفقیه ادامه داد: الفغم و آل علی توسط یک طرف کشته شدند بدون اینکه دلیل مقاومت نکردن محافظ شخصی ملک سلمان در جریان قتلش معین شود.

صبح یکشنبه سرتیپ عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان که به دست یکی از دوستانش تیر خورده بود، بعد از انتقال به بیمارستان از پای درآمد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 13 آبان 1398 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 383

به "کشتن محافظ پدر برای رسیدن به قدرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتن محافظ پدر برای رسیدن به قدرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید