زندگی دار مکافات است ، زندگی ورزشی من بازی مار و پله شده

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن که با تساوی بدون گل به انتها رسید، گفت: جا دارد از یک سال خوبی که در ذوب آهن داشتم یاد کنم، در آن سال یک نیم فصل ناموفق داشتم، اما درس اخلاق و معرفت را در این باشگاه یاد گفتم و در نیم فصل دوم توانستیم با ذوب آهن نایب قهرمان لیگ شویم. اخلاقیات در باشگاه ذوب آهن نهادینه شده است.

زندگی دار مکافات است ، زندگی ورزشی من بازی مار و پله شده

سرمربی تیم گل گهر سیرجان با انتقاد از کیفیت چمن استادیوم فولاد شهر، گفت: انگار روی آسفالت کمی چمن ریخته بودند و امکان فوتبال بازی کردن در این زمین وجود نداشت. شرایط زمین به ضرر باشگاه ذوب آهن نیز است و امیدوارم در آینده این شرایط بهبود یابد.

وی درباره شرایط بازی، شرح داد: در آغاز بازی چند موقعیت داشتیم و می شد از آن ها بهت استفاده کنیم. یک آنفولانزا شدید در تیم ما وجود دارد و حدود هشت بازیکن ما را درگیر نموده است. حتی بعضی بازیکنانی که در زمین نیز حضور داشتند هم نفس نداشتند و شرایط سختی بر تیم ما حاکم است. با این حال مهره های جایگزین برنامه های ما را به خوبی اجرا کردند و اگر دقت می کردیم در 20 دقیقه دوم نیمه اول موقعیت های خوبی برای به ثمر رسیدن گل داشتیم.

قلعه نویی با بیان اینکه به طور کلی بازی بازی خوبی نبود و علت آن نیز شرایط زمین و مسائل تیم ما بود تاکید نمود: اگر این بازی در زمین بهتری برگزار می شد، قطعاً بازی با کیفیت تری از آب درمی آمد.

سرمربی گل گهر سیرجان در پاسخ به سوالی درباره شرایط تیم فوتبال ذوب آهن، شرح داد: ذوب آهن یک تیم با ریشه است که به نایب قهرمانی آسیا نیز رسیده، این تیم با امکاناتی که دارد جایگاه بالاتری دارد. مهدی تارتار هم نشان داده با اعتماد به جوانان شرایط تیم را آماده می نماید و امیدوارم تیم به جایگاه اصلی خود برمی شود. در همان سال که من در ذوب آهن بودم در نیم فصل دوم فوتبال خوبی را ارائه داد و باید همان فرایند در ذوب آهن ادامه پیدا می کرد. ذوب را خانواده خود می دانم و در این تیم محبت زیادی به من داشتند. ذوب آهن را دوست دارم و از آن به نیکی یاد می کنم و امیدوارم ذوب آهن به جایگاه اصلی خود بازشود.

اگر من نبودم، آن رأی صادر نمی شد

وی درباره شرایط نیم فصل اول مسابقات لیگ گفت: بازی ها بسیار فشرده بود و در فوتبال ایران این مسئله جا نیافتاده است. در فوتبال ایران رفت و آمدها، کیفیت زمین و سبک زندگی بازیکن ها اجازه برگزاری مسابقات با این فشردگی بالا را نمی دهد.

قلعه نویی با اشاره به رأی جنجالی که علیه تیم گل گهر صادر شد، اعلام نمود: بعد از اتفاقی که برای تیم ما رخ داد از نظر روحی و روانی به هم ریختیم. نباید با ما این کار را می کردند و در تاریخ سابقه نداشت. دو ماه است تیم ما در برزخ به سر می برد، چه کسی جواب این ظلم را می دهد. بچه های تیم گل گهر بعد از آن رأی کاملاً تغییر کردند و انگار در یک عالم دیگر بودند. زندگی دار مکافات است، این کارها نکنید خوب نیست.

سرمربی تیم گل گهر سیرجان اضافه کرد: اگر به غیر از من کسی دیگری بود این رأی را نمی دادند. ما همه کارهای قانونی را کردیم و برای من این رأی قابل هضم نیست. چرا با این تیم شهرستانی مظلوم این کار را کردند؟ آن هایی که این کار را کردند در خلوت خود با خدای خود فکر نمایند. بازیکنان ما هنوز دارند رنج می کشند، ما داخل زمین حق خود را گرفتیم.

وی گفت: بازیکنی که با حقوق ماهی سه هزار دلار آمده، خدمت به فوتبال ایران است، نه بازیکن خارجی که با 600 هزار دلار می آید، کمی دور زمین می دوم و بعد هم از باشگاه شکایت می نماید و به ریش مان می خندد. کیروش استنلی را با 100 هزار دلار آوردم، آیا بد کردم؟ یا ولسیانی که به فوتبال ایران آوردم، آیا کار بدی بود؟

قلعه نویی گفت: امیر قلعه نویی خدمت نموده به فوتبال ایران بازیکنی را آورده که دو سال دیگر یک میلیون دلار قیمت دارد، اما الان ماهی 3 هزار می گیرد. کاش خود من را محروم می کردید، این رأی روح تیم و شهر سیرجان را نابود کرد. زندگی ورزشی من مثل بازی مثل مار و پله شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2077

به "زندگی دار مکافات است ، زندگی ورزشی من بازی مار و پله شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی دار مکافات است ، زندگی ورزشی من بازی مار و پله شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید