سوالات مسئولان مجوز حرفه ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین

به گزارش مجله بیزبینگ، جلسه وبینار آنلاین مسئول مجوز حرفه ای ایران با مسئولان این کمیته در کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار گردید که در آن سوالاتی مطرح شد.

سوالات مسئولان مجوز حرفه ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، جلسه وبینار آنلاین سهیل مهدی، مسئول مجوز حرفه ای ایران با مسئولان این کمیته در کنفدراسیون فوتبال آسیا در تاریخ آدینه چهاردهم خرداد ماه ساعت 10:30 صبح به وقت ایران برقرار شد. اهداف این جلسه انجام هماهنگی های لازم و اطمینان از رسیدگی به فرایند پیشرفت مجوز حرفه ای ایران برای فصل آینده است:

از سوی مسئولان کمیته صدور مجوز، سوالاتی طرح و سهیل مهدی از ایران در این رابطه پاسخ های لازم را ارائه دادند.

1- برنامه زمانبندی مجوز حرفه ای به چه صورت بوده و قرار است دقیقا از چه تاریخی شروع گردد؟

بنا به تقویم موجود و برنامه ریزی که از قبل بوده، برنامه مجوز حرفه ای ایران از دهه اول تیرماه شروع می گردد.

2- در رابطه با آیین نامه تازه کنفدراسیون فوتبال آسیا که الزامات آن نسبت به سال گذشته بیشتر شده است، سوالاتی مطرح کردید و لازم است هر چه سریع تر آیین نامه تازه بومی سازی و تحویل باشگاههای گردد.

3- بعلاوه کنفدراسیون فوتبال آسیا اصرار وافر و کاملی در رابطه با کنترل عدم بدهی باشگاه ها (نسبت به کادر فنی و بازیکنان) داشت که باید در سامانه CLAS ثبت شده باشد و این امر به صورت آنلاین به وسیله ایشان کنترل می گردد. این امر به این صورت است که تمامی آرا داخلی و بین المللی به اضافه شکایت بازیکنان ثبت شده در کمیته صدور مجوز در سامانه ثبت و تمامی بدهی های کادر فنی بازیکنان به اضافه اسناد پرداختنی در آن اظهار شده و سررسید تاریخ ها در آن درج می گردد.

4- بعلاوه اصرار بر این بود که نسبت به آموزش باشگاه ها در قالب وبینار نکاتی را به ایشان انتقال داده گردد.

5- بعلاوه در مورد تعداد کارشناسان تخصصی حاضر در کمیته صدور مجوز و اعضای کمیته بدوی و استیناف هم سوالاتی طرح شد که قرار است متعاقباً این اسامی اعلام گردد.

6- در نهایت جلسه با آخرین سوال به اتمام رسید که آیا ایران در رابطه با مجوز ملی بانوان و آقایان در سایر لیگ ها هم اقداماتی را دارد که پاسخ مثبت و ضرورت انجام این امر، مقرر شد که ایران برنامه مدون خود را تدوین و ارسال کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1766

به "سوالات مسئولان مجوز حرفه ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوالات مسئولان مجوز حرفه ای AFC از سازمان لیگ ایران در وبینار آنلاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید