سوله ساماندهی متکدیان در قزلحصار کرج راه اندازی گردد

به گزارش مجله بیزبینگ، خبرنگاران/البرز معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج از ساماندهی سوله جهت جمع آوری متکدیان در قزلحصار کرج اطلاع داد.

سوله ساماندهی متکدیان در قزلحصار کرج راه اندازی گردد

غفور قاسم پور در جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان کرج گفت: در پی اجرای طرح جمع آوری متکدیان در شهر تهران با توجه به نزدیکی این استان و گسیل متکدیان به شهر کرج مقرر شده است تا در اسرع وقت معاونت خدمات شهر شهرداری کرج جلسه مشترکی را با معاونت خدمات شهر شهرداری تهران تشکیل داده و هم افزایی های لازم جهت ساماندهی شرایط موجود صورت گیرد چراکه در این رابطه مقام محترم عالی دولت در استان تاکید ویژه ای دارند که هر چه سریعتر ساماندهی متکدیان در سطح شهر صورت بگیرد و شاهد هنجار شکنی در سطح شهر نباشیم .

قاسم پور با بیان اینکه ساماندهی متکدیان از سطح شهر کار یک دستگاه و دو سازمان نیست و ارگان های متعددی در این زمینه مسئول هستند اضافه نمود: تنها با تقسیم وظایف و برطرف تمامی موانع بین دستگاهی است که می توان چهره کلانشهر کرج را از حیث حضور متکدیان پاکسازی کرد.

وی اضافه نمود: در جلسه ویژه ای که به همین منظور در فرمانداری کرج تشکیل شد؛ پس از آنالیز آخرین شرایط ساماندهی متکدیان در شهرستان کرج مقرر شد تا معاونت خدمات شهر شهرداری کرج محل ماده 16 در قزلحصار را جهت ساماندهی متکدیان با ایجاد سوله های مناسب راه اندازی کند.

وی اضافه نمود: پس از راه اندازی این سوله در قزلحصار کرج، نمایندگان فرماندار از این محل بازدید و مسائل را احصا و به دبیرخانه اعلام خواهند کرد تا موضوع بصورت جدی در دستور کار قرار گیرد و چهره شهر از حضور متکدیان پاکسازی گردد.

وی بعلاوه بر ضرورت جلوگیری از موازی کاری بین دستگاهی تاکید نمود و اضافه نمود: مسول ستاد ساماندهی متکدیان در شهرستان کرج معرفی شده است و دستگاه های متولی امر ملزم به همکاری لازم برای پاکسازی شهر از چهره متکدیان هستند.

قاسم پور در سرانجام از شهرداری کرج خواست تا با توجه به قرارگرفتن در آستانه فصل زمستان و سرما هر چه سریعتر مقدمات راه اندازی گرمخانه آقایان در شهر کرج فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1881

به "سوله ساماندهی متکدیان در قزلحصار کرج راه اندازی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوله ساماندهی متکدیان در قزلحصار کرج راه اندازی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید