واکنش توماس توخل به احتمال جذب دو ستاره جذاب

به گزارش مجله بیزبینگ، توماس توخل سرمربی چلسی به شایعاتی که در خصوص احتمال انتقال دایوت اوپامکانو و ارلینگ هالند به این تیم مطرح می گردد واکنش نشان داد.

واکنش توماس توخل به احتمال جذب دو ستاره جذاب

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دایوت اوپامکانو و ارلینگ هالند دوستاره جذاب جابجایی محسوب می شوند که بسیاری از باشگاه های عظیم اروپایی به دنبال جذب آنها هستند که یکی از آنها تیم لندنی چلسی است. به طور قطع در تابستان صحبت های زیادی در رابطه با این دو بازیکن به گوش خواهد رسید اما سرمربی آلمانی چلسی ترجیح داده که فعلاً در این باره چیزی نگوید.

توماس توخل در واکنش به شایعاتی که پیرامون علاقه باشگاه چلسی به جذب اوپامکانو و هالند مطرح می گردد واکنش جالبی نشان داده و گفت: من می توانم درک کنم که پرسیدن این سوال و صحبت درباره آن برای هواداران اتفاقات جذابی باشد. من خودم همواره یک هوادار هستم و از شنیدن این مسائل جذاب استقبال می کنم.

توخل در ادامه گفت: اما اکنون در ماه فوریه هستیم و راه زیادی تا سرانجام فصل باقی مانده است. اگر شما من را بشناسید می دانید که در خصوص بازیکنانی که تحت قرارداد دیگر تیم ها هستند صحبت نمی کنم. این نوعی از احترام است که من به آن عمل می کنم. همه چیزهای دیگر پشت درهای بسته و پنهانی انجام می گردد. متاسفم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1399 بروزرسانی: 24 اسفند 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1521

به "واکنش توماس توخل به احتمال جذب دو ستاره جذاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش توماس توخل به احتمال جذب دو ستاره جذاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید