ابلاغ مراتب ثبت 4 اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار گلستان

به گزارش مجله بیزبینگ، در نامه هایی جداگانه از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مراتب ثبت 4 اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار گلستان ابلاغ شد.

ابلاغ مراتب ثبت 4 اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار گلستان

به گزارش مجله بیزبینگ، در نامه های جداگانه از سوی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به هاشمی استاندار گلستان مراتب ثبت درخت کهنسال چنار روستای دوجوز به او ابلاغ شد.

در متن یکی از نامه های علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استاندار گلستان آمده است:

در اجرای تبصره ماه 2 قانون تشکیل سازمان میراث فرهنگی کشور مصوب دی ماه 1382 و آیین نامه اجرایی آن، مصوب چهارم مرداد 1384 به شماره 26975/ت 32925ه، هیئت محترم وزیران با موضوع ثبت میراث طبیعی ارزشمند کشور در فهرست میراث طبیعی ملی؛ درختان کهنسال چنار روستای دوجوز واقع در استان گلستان، شهرستان مینودشت، بخش مرکزی، دهستان قلعه قافه، روستای دوجوز پس از تشریفات قانونی لازم به شماره 477 مورخ 97/6/14 در فهرست میراث طبیعی ملی کشور به ثبت رسید، ابلاغ می گردد.

اثر مذکور ضمن رعایت حقوق مالکانه، تحت نظارت و حمایت این سازمان است و تدوین ظوابط حفاظتی و معین عرصه و حریم این اثر بر عهده این سازمان خواهد بود، هرگونه دخل و تصرف یا اقدام و عملیاتی که منجر به تخریب یا تغییر در اصالت اثر گردد، ممنوع است.

خواهشمند است دستور فرمایید مراتب جهت اطلاع و اجرا به مقامات و مسئولان ذیربط استان ابلاغ و از نتیجه این سازمان را آگاه کنند.

همچنین در نامه هایی جداگانه مراتب ثبت اثر طبیعی درخت کهنسال چنار روستای لیرو، رویشگاه درختان گردو کهنسال منطقه گرو روستای کیارام و درخت کهنسال چنار روستای نرسو به استاندار گلستان ابلاغ شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 مهر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 255

به "ابلاغ مراتب ثبت 4 اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ مراتب ثبت 4 اثر طبیعی در فهرست میراث ملی به استاندار گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید