استرس مجیدی برای بازی سپاهان و پرسپولیس!، استقلال چگونه مدعی می گردد؟

به گزارش مجله بیزبینگ، نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس اهمیت زیادی برای استقلال دارد.

استرس مجیدی برای بازی سپاهان و پرسپولیس!، استقلال چگونه مدعی می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در ادامه هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال، استقلال در استادیوم آزادی به مصاف ذوب آهن اصفهان خواهد رفت. با توجه به اینکه سپاهان و پرسپولیس در رده های اول و دوم جدول رده بندی قرار دارند استقلالی ها در مصاف با شاگردان مجید حسینی محکوم به پیروزی هستند؛ در غیر این صورت شانس قهرمانی آن ها به کمترین حد ممکن خواهد رسید.

علاوه بر نتیجه بازی با ذوب آهن، نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس هم برای استقلال مهم است؛ چرا که سپاهان 2 بازی و پرسپولیس یک بازی بیشتر از استقلال انجام داده اند. اگر بازی این دو تیم به تساوی برسد و استقلال بتواند ذوب اهن را مغلوب کند بهترین اتفاق برای مجیدی و شاگردانش رخ خواهد داد؛ چرا که استقلال با شکست ذوب آهن 37 امتیازی می گردد و تساوی سپاهان و پرسپولیس هم امتیازات این دو تیم را به 45 و 42 خواهد رساند.

در صورتی که این اتفاقات رقم بخورد با توجه به اینکه استقلال دو بازی کمتر از سپاهان و یک بازی کمتر از پرسپولیس انجام داده این تیم می تواند امیدوار باشد که با پیروزی در 2 بازی های عقب افتاده خود امتیازاتش را به 43 برساند و اگر پرسپولیس هم بازی عقب افتاده خود را با کسب 3 امتیاز به انتها برساند سپاهان و پرسپولیس 45 امتیازی می شوند و استقلال هم با 43 امتیاز به نزدیک ترین فاصله با پرسپولیس و سپاهان خواهد رسید.

البته این اتفاق در شرایطی رخ خواهد داد که همه احتمالات ذکر شده رقم بخورد؛ اما همانطور که گفته شد نتیجه تساوی سپاهان و پرسپولیس در بازی امشب، استقلالی ها را خرسند خواهد نمود و پس از بازی امشب استقلال مقابل ذوب آهن همه حواس مجیدی به بازی سپاهان و پرسپولیس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 1672

به "استرس مجیدی برای بازی سپاهان و پرسپولیس!، استقلال چگونه مدعی می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استرس مجیدی برای بازی سپاهان و پرسپولیس!، استقلال چگونه مدعی می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید