سلامتی و پزشکی

خبرنگاران آیا ترامپیسم به خاتمه خط رسیده است؟

تهران - خبرنگاران- واشنگتن پست در سرمقاله روز شنبه خود نوشت: دولت بایدن ؛ منادی سرانجام عصر ترامپ (ترامپیسم) خواهد بود.

10 آذر 1399

کادر پزشکی جدید استقلال تعیین شد

باشگاه استقلال با اعلام جدایی کادر پزشکی سابق، از حضور کادر پزشکی جدید در تیم اطلاع داد.

8 آذر 1399

واکسن کرونای اسپانیا وارد مرحله آزمایش بالینی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یوروویکلی، اداره ملی دارو، غذا و فناوری پزشکی اسپانیا (ANMAT) اجازه اجرای نخستین آزمایش بالینی بین المللی واکسن کووید19 توسعه یافته در اسپانیا را صادر نموده است.

8 آذر 1399

تخم مرغ کیلویی 12 هزارتومان به شرط تامین 100 درصدی خوراک طیور!

به گزارش خبرنگاران، ناصر نبی پور در پاسخ به این سوال که آیا مرغداری ها پیروز به دریافت نهاده های مورد نیاز خود شده اند یا خیر؟ گفت: بسیاری از واحدهای مرغداری مشخص سهمیه نشده اند و بخشی از مرغداری ها نیز هنوز ذرت و کنجاله سویای مورد نیاز خود را دریافت نکرده...

6 آذر 1399

خبرنگاران پلیس برای استفاده نکردن از ماسک علاقه ای به اعمال قانون ندارد

تهران- خبرنگاران- فرمانده انتظامی تهران عظیم گفت: کد اعمال قانون برای رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط شهروندان در اختیار پلیس واقع شده است اما ما علاقه ای به استفاده از این کد نداریم و به تمامی مردم توصیه می کنیم که برای حفظ سلامت خودشان مسائل بهداشتی...

5 آذر 1399

ابتلای بیش از 35 هزار نفر به کووید-19 در فرانسه

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، فرانسه روز چهارشنبه از ابتلای 35،879 نفر به بیماری کووید -19 در این کشور اطلاع داد که در مقایسه با رقم 22،180 نفر در روز سه شنبه یک افزایش چشمگیر را نشان می دهد.

4 آذر 1399

افزایش طول عمر با مصرف قهوه و چای سبز

تحقیقات جدید نشان می دهد نوشیدن چای سبز و قهوه احتمال مرگ زودرس را کاهش می دهد.

1 آذر 1399

مهار کرونا در کانون های همه گیری در دنیا چگونه است؟

خبرنگاران : در اولین موج شیوع جهانیِ کرونا و پس از اعمال محدودیت های گسترده و به ویژه قرنطینه سراسری در اغلب مناطق جهان، اکنون بعضی از کشورهای اروپایی و ایالات متحده در کوشش هستند تا با شروع موج بعدی و افزایش موارد...

27 آبان 1399

کدام خودروها حق تردد بین شهرها را ندارند؟

خبرنگاران : معاون وزیر بهداشت با اشاره به جزئیات تردد خودروها در 5 شهر کشور، گفت: تردد بین تهران و کرج هیچ محدودیتی ندارد.

24 آبان 1399

آلوده ترین وسایلی که با آن در تماسیم

بیشتر افراد با شنیدن مکان آلوده اول از همه به یاد سرویس بهداشتی می افتند، چون سرویس بهداشتی عمومی بسیار آلوده و پر از میکروب و باکتری است. ولی بد نیست بدانید بعضی وسایل که شما هر روزه با آن ها در تماس هستید، آلوده تر از دستشویی عمومی هستند!

23 آبان 1399

علت غیبت 2ماهه رهبر جمهوری خواستار سنا در کاخ سفید

خبرنگاران؛ میچ مک کانل، رهبر اکثریت جمهوری خواه سنای آمریکا گفت، به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و نگرانی وی از ابتلا به ویروس کرونا بیش از دو ماه است به کاخ سفید نرفته است.

22 آبان 1399

مادر شهید زارع میرک آباد آسمانی شد

مادر شهید ولی الله زارع میرک آباد به فرزند شهیدش پیوست.

19 آبان 1399

تقدیر فدراسیون جهانی ووشو از کوشش های فدراسیون ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، طی 3 ماهه گذشته بیش از 130 دوره آموزشی توسط این فدراسیون با حضور حدود 4 هزار نفر در بخش های مختلف از جمله دانش افزایی، و مسابقات مجازی در جهت توسعه همگانی برگزار شده است. انجام این برنامه ها و همچنین...

17 آبان 1399

فراوری اسپری بینی ضدکرونا با دریافت حمایت اقتصادی دولتی توسعه می یابد

یکی از شرکت های دارویی استرالیایی با دریافت بودجه دولتی یک میلیون دلاری به دنبال ارائه اسپری بینی ضدکرونا است. در این اسپری از دندریمر استفاده شده است.

15 آبان 1399

تجلیل از پرسنل اداره ایمنی و آتش نشانی بیدبلند خلیج فارس

هم زمان با هفتم مهرماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی با حضور مدیرعامل از کارکنان واحدهای ایمنی و آتش نشانی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس تجلیل به عمل آمد.

14 آبان 1399

6 شهری در ایران که حلزون در گوش می کارند

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه 90 درصد بچه ها ناشنوا از مادران سالم به جهان می آیند، گفت: در حال حاضر در شش استان کشور عمل کاشت حلزون انجام می گردد.

13 آبان 1399

شروع تزریق واکسن آنفلوآنزا برای کادر درمان خوزستان

خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از شروع تزریق واکسن آنفلوآنزا به کادر درمان خوزستان اطلاع داد.

12 آبان 1399

جولان کرونا در تفریح گاه های مرگبار اصفهان

تفریح مرگ، جمله ای که شاید بهترین توضیح حال روزهای کرونایی مان و جولان این بیماری باشد، اما براستی این روزها مرگ بدنبال تفریح است یا تفریح کنندگان در پی مرگ هستند؟

10 آبان 1399

تمدید دورکاری کارمندان تهرانی تا 5 شهریور

استاندار تهران از تمدید دورکاری کارکنان ادارات استان تهران تا 5 شهریورماه اطلاع داد.

10 آبان 1399

زنگ مدرسه آهنگ زندگی در روستاهای تازه احیاء شده نواخت

خبرنگاران/همدان در سال های اخیر توجه به توسعه و گسترش آبادانی، زیرساخت ها و اشتغال روستایی موجب شده تا فرایند رو به رشد مهاجرت معکوس شتاب گیرد و آهنگ این مهاجرت های خوشایند نویدبخش بازگشت روح زندگی به روستاهای خالی از سکنه و احیاء دوباره آنها باشد. ...

6 آبان 1399
تعداد: (281)