سلامتی و پزشکی

این عکس ها را در تنهایی نبینید!

خبرنگاران | سرویس اخبار - احتمالا شما هم در زندگی روزمره خودتان چیزهای شگفت انگیزی شنیده و یا حتی از نزدیک دیده باشید. وقایعی که با هیچ منطقی سازگاری ندارند و گویا که ورای ذهن ما هستند. در این بخش عجیب ترین عکس های گرفته شده را که ادعا می شود ارواح در آن...

24 اردیبهشت 1400

پدر متجاوز به کودک 17 ماهه ایرانی نبود

خبرنگاران : به کودک 17 ماهه افغانی در جنوب تهران تجاوز شد.

23 اردیبهشت 1400

این نشانه ها می گویند شما به قند اعتیاد دارید

روزیاتو/ قند در همه اشکالش نه تنها باعث بالا رفتن وزن می شود، بلکه تحقیقات نشان داده خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی و دیابت نوع 2 را افزایش می دهد. مصرف قند حتی خطر بروز برخی سرطان ها را هم بیشتر می کند. اعتیاد به قند شوخی نیست - مغز می تواند کاری کند...

20 اردیبهشت 1400

دیابت در بچه ها و نوجوانان

تبیان/دیابت نوع دوم در بچه ها و نوجوانان به این دلیل ایجاد می گردد که بدن نسبت به انسولین مقاومت نشان می دهد. این دیابت با دیابت نوع اول متفاوت بوده و پانکراس به فراوری انسولین ادامه می دهد. دیابت نوع دوم با اضافه وزن و چاقی در دوران کودکی ارتباط دارد.

20 اردیبهشت 1400

(تصاویر) مولوی در یک روز سیاه کرونایی

در روز هایی به سر می بریم که رنگ سیاه، در شرف اضافه شدن به رنگین کمان کرونایی شهر های ایران است و این به معنای شروع پر خطرترین روز های کرونایی است. حالا در مواجهه با موج چهارم کووید 19، ستاد ملی مقابله با کرونا مجددا محدودیت هایی را اعمال نموده است که بدون...

19 اردیبهشت 1400

آرامگاه یعقوب لیث صفاری؛ از مهمترین جاذبه های دزفول، عکس

آرامگاه یعقوب لیث صفاری که از جاهای دیدنی دزفول به شمار می رود، با گنبد مخروطی شکل دندانه دار در قسمت شمال شرقی روستای شاه آباد، در 10 کیلومتری جاده دزفول به شوشتر در استان خوزستان، در میان یکی از مهم ترین محوطه های تاریخی ایران یعنی خرابه های شهر جندی...

18 اردیبهشت 1400

چند ساعت بعد از مواجهه با فرد کرونا مثبت، تست بدهیم؟

استادیار دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: اگر با فرد کرونا مثبت در ارتباط بودید، 48 ساعت بعد از مواجهه باید برای انجام تست PCR مراجعه نمایند، اما کسی که با علائم مراجعه می نماید نیازی به این دوره انتظار ندارد.

17 اردیبهشت 1400

گوشی موبایل، دومین واردات عظیم کشور

یک مقام ارشد گمرک ایران بیان کرد گوشی موبایل، دومین واردات عظیم کشور در سال گذشته بوده است.

17 اردیبهشت 1400

قطع پرواز های میان روسیه و ترکیه به دلیل شدت یافتن همه گیری کرونا

معاون نخست وزیر روسیه اعلام نمود به دلیل شدت یافتن همه گیری کووید 19 در ترکیه، به مدت 45 روز پرواز ها به این کشور قطع می گردد.

15 اردیبهشت 1400

استقرار بیش از 100 آتش نشان در 27 نقطه از شهر همزمان با شب چهارشنبه آخر سال

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از استقرار بیش از 100 آتش نشان و نجاتگر به همراه خودروهای سبک و سنگین اطفا حریق و امداد و نجات و موتور سیکلت های آتش نشانی در 27 نقطه از شهر هم زمان با شب چهارشنبه پایانی سال اطلاع داد.

7 اردیبهشت 1400

خبرنگاران گزارش سازمان بهداشت جهانی از افزایش مبتلایان کرونا در سطح جهان

تهران- خبرنگاران- سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گزارش داد که این بسیار نگران کننده است که نرخ شیوع ناشی از ویروس های جدید در تمام مناطق جهان در حال افزایش است و بسیاری از کشورها و افراد در حال خروج زودهنگام از محدودیت ها هستند.

6 اردیبهشت 1400

نگاهی به آمار حوادث شب چهارشنبه آخر سال، 9کشته سرانجام شب آتش و انفجار

آخرین شب چهارشنبه سال 99 در بیشتر شهرها و محله های کشور با آتش و انفجار همراه بود. شبی پر حادثه که آسیب های جسمی، جانی و روانی آن شاید تا آخر عمر برای برخی افراد و خانواده هایشان به تلخی یادگار بماند.

4 اردیبهشت 1400

کتابخانه های استان تهران تعطیل شد، تشریح شرایط بخش های زرد و نارنجی خبرنگاران

کتابخانه های تهران و شهرستان های شمیرانات، پردیس، رباط کریم، فیروزکوه، پیشوا، شهر ری، پاکدشت، شهریار، دماوند و فیروزکوه تعطیل شد.

2 اردیبهشت 1400

سازمان جهانی بهداشت: گونه جدید ویروس کرونا در هند به علت جهش مضاعف، مسری تر است

سرپرست فنی سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با کرونا می گوید: جهش مضاعف جدید در ویروس SARS-CoV-2 که در هند پدیدار شد، می تواند افزایش انتقال یا حتی کاهش خنثی سازی را ایجاد کند.

2 اردیبهشت 1400

کتک خوردن یک قاتل در زندان به خاطرکشتن دختر معلول

ناپدری قاتلی که دختر خوانده معلولش را کشته و جسدش را در اسید انداخته بود به دست زندانیان کتک خورد.

29 فروردین 1400

کامیابی نیا: بازیکنان پرسپولیس واکسن قهرمانی زده اند، گوا قرنطینه ندارد اما نمی توانیم بیرون برویم

کمال کامیابی نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که بازیکنان این تیم واکسن زده اند اما واکسن قهرمانی بوده که در این چند سال از آن بهره می برند.

27 فروردین 1400

اسلامی: سال جاری ستاد نوروزی تشکیل نمی گردد خبرنگاران

وزیر راه از آمادگی وزارت راه و شهرسازی جهت ارایه خدمات در ایام نوروز اطلاع داد و از مردم نیز درخواست کرد که طی نوروز از سفرهای غیرضروری خودداری نمایند.

26 فروردین 1400

خبرنگاران مجموعه توچال در روز طبیعت تعطیل است

تهران- خبرنگاران- روابط عمومی مجموعه تفریحی ورزشی توچال اعلام نمود: بنا بر اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت تجمع در روز طبیعت (13 فروردین) کلیه خدمات مجموعه توچال در این روز تعطیل می گردد.

26 فروردین 1400

خبرنگاران مراکز نگهداری، درمان و بازپروری معتادان متجاهر در 6 استان گشایش یافت

تهران- خبرنگاران - رییس دفتر رییس جمهوری در حاشیه نشست تخصصی اقدامات و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عرصه همکاری های بین المللی مبارزه با مواد مخدر، 6 مرکز نگهداری و بازپروری معتادان در استان های کشور را افتتاح کرد.

24 فروردین 1400

درخواست اعلام شرایط اضطراری در خوزستان

در حالیکه فرمانده عملیات کرونا در خوزستان خواهان اعلام شرایط اضطراری در این استان است، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا بر مسدود شدن همه مرزهای ورودی و خروجی استان خوزستان به عراق...

23 فروردین 1400
تعداد: (365)