تور ایتالیا: ایتالیا شرکت تأیید هویت آمریکایی را 20 میلیون یورو جریمه کرد

به گزارش مجله بیزبینگ، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، آنالیز های مقامات ایتالیایی نشان می دهد پایگاه داده کلیرویو حاوی حدود 10 میلیارد تصویر از چهره افراد است که بعضی از آنها ایتالیایی یا ساکن ایتالیا هستند. این شرکت آمریکایی به دلیل نقض حریم شخصی افراد و نگهداری بدون اجازه تصاویر شهروندان و ساکنان ایتالیا 20 میلیون یورو جریمه شده و باید تمامی این داده ها را پاک کند.

تور ایتالیا: ایتالیا شرکت تأیید هویت آمریکایی را 20 میلیون یورو جریمه کرد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

این اولین بار نیست که شرکت مذکور با جریمه های سنگین اقتصادی ناشی از بی توجهی به حریم شخصی افراد روبرو می گردد. رگولاتوری انگلیس نیز در نوامبر گذشته کلیرویو را 17 میلیون پوند جریمه کرد، زیرا تصاویر سلفی افراد مختلفی را بدون جلب رضایت آنها به وسیله دوربین های امنیتی خود جمع آوری نموده بود. سوئد، فرانسه و استرالیا هم در ماه های گذشته این شرکت را جریمه نموده اند.

کلیرویو همکاری های گسترده ای با نهادهای امنیتی و اطلاعاتی آمریکا داشته و پیش از این بعضی از نمایندگان دموکرات کنگره خواهان فسخ قرارداد اف بی آی و سازمان های اطلاعاتی و جاسوسی ایالات متحده با این شرکت شده بودند، زیرا ابزار تأیید هویت آن را عامل نقض حریم شخصی مردم عادی می دانند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 14 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2057

به "تور ایتالیا: ایتالیا شرکت تأیید هویت آمریکایی را 20 میلیون یورو جریمه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا: ایتالیا شرکت تأیید هویت آمریکایی را 20 میلیون یورو جریمه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید