بیرانوند: شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد

به گزارش مجله بیزبینگ، به نظرم برانکو یکی از بهترین گزینه ها برای فوتبال ایران است. او سال ها در ایران حضور داشته و تمام بازیکنان را به نام می شناسد. زمانی که کی روش سرمربی تیم ملی بود، 8-9 بازیکن از پرسپولیس حضور داشتند که زیر نظر برانکو تمرین می کردند. اگر قرار به انتخاب مربی خارجی باشد، به نظرم برانکو می تواند به تیم ملی یاری کند.

بیرانوند: شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برانکو یکی از بهترین گزینه ها برای فوتبال ایران است.

به گزارش فارس، علیرضا بیرانوند در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکسوتان و نام آوران ورزش گفت: شادمانم و فکر نمی کنم دیگر چنین شانسی نصیب من گردد. تمام اسطوره های فوتبال ایران و آسیا امروز اینجا بودند و اتفاقی بزرگ و به یاد ماندنی بود برای من.

وی ادامه داد: از تمام پیشکسوتان عزیزم و به خصوص آقای پروین تندیسی به یادماندنی را دریافت کردم. این نشان داد که پیشکسوتان چقدر به جوانان بها می دهند و آنها را رو به جلو حرکت می دهند. امیدوارم بتوانم این زحمات را جبران کنم. دست بوس تمام پیشکسوتان هستم. حضور در مراسم امروز برای من به یادماندنی بود.

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره کدورتی که بین او و قلیچ وجود داشت، گفت: از کسی ناراحتی و کدورتی ندارم. اگر قرار باشد از تمام کسانی که از من انتقاد می نمایند ناراحت باشم، خیلی می گردد. قلیچ پیشکسوت من است و دوست دارد تیمش پیروز گردد. او هم حق انتقاد دارد و برای من قابل احترام است. خودش سال ها در پرسپولیسی بازی نموده واز او ناراحت نیستم. حتی به خودش هم گفتم هر وقت که دوست دارد، می تواند انتقاد کند و من هم اعتراضی ندارم.

بیرانوند درباره حواشی که در مورد حضورش در مراسم بهترین های آسیا رخ داد، گفت: باید واقع بین باشیم. وقتی قطر میزبان جام جهانی است، باید این موضوع از بعد تبلیغاتی نشان داده گردد. وقتی دو سال متوالی دو بازیکن این کشور مرد سال فوتبال آسیا می گردد و تیم شان هم قهرمان جام ملت های آسیا شد و این کار را برای دیگران سخت می نماید. زمانی که به آنجا رسیدم، شنیدم که نماینده قطر در مراسم حضور پیدا نخواهد کرد.در حالی که طبق آئین نامه فرد منتخب حتما باید در مراسم حاضر باشد. به همین دلیل من امیدوار بودم.

وی اضافه کرد: مردم و طرفداران به خاطر توئیتی که ناظمی زده بود، ناراحت بودند. فکر می کنم ناظمی هم فکر می کرد می تواند از این طریق با حمایت طرفداران به AFC برای انتخاب نماینده ایران فشار آورد. با صحبتی که با وکیلم هم داشته همین موضوع را عنوان نموده اما آنجا هم که با نماینده AFC صحبت کردم که او گفت درست است که از نظر انفرادی جزو بهترین ها هستی اما از نظر تیمی ایران نتیجه خوبی نگرفته است.

دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط سرخپوشان گفت: همه چیز عالی است اگر بازی آخر را دیده باشید می بینید که همه طرفداران شادمان بودند.

بیرانوند درباره جدایی ویلموتس از تیم ملی و انتخاب سرمربی گفت: 4 ماه فدراسیون وقت دارد، تصمیمی درست بگیرد. هر تصمیمی بگیرند، به نفع تیم ملی خواهد بود. تمام مربیان داخلی به غیر از علی دایی تیم دارند. اگر قرار است یک مربی خارجی بیاید، به غیر از وحید هاشمیان کسی نمی تواند به او یاری کند. حتی شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد. امیدوارم اتفاق خوبی برای فوتبال ایران رخ دهد.

وی درباره انتقاداتی که به حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی و بازگشت به عقب با انتخاب وی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال می گردد، گفت: به نظرم برانکو یکی از بهترین گزینه ها برای فوتبال ایران است. او سال ها در ایران حضور داشته و تمام بازیکنان را به نام می شناسد. زمانی که کی روش سرمربی تیم ملی بود، 8-9 بازیکن از پرسپولیس حضور داشتند که زیر نظر برانکو تمرین می کردند. اگر قرار به انتخاب مربی خارجی باشد، به نظرم برانکو می تواند به تیم ملی یاری کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 507

به "بیرانوند: شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: شاید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید