تیم جوانی داریم اما کم امید نیستیم، اتفاقات گذشته را فراموش کردم

به گزارش مجله بیزبینگ، محمدعلی گرایی در حاشیه آخرین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای اعزام به رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان به خبرنگاران گفت: با توجه به شرایطی که پیش آمد تیم جوانی برای رقابتهای جهانی مهیا شده اما این تیم به رغم جوانی، انگیزه بالایی دارد و بچه ها اکثرا در رده های جوانان و امید دارای مدال و عنوان هستند.

تیم جوانی داریم اما کم امید نیستیم، اتفاقات گذشته را فراموش کردم

وی اضافه نمود: در حال پشت سر گذاشتن آخرین روزهای اردو تا قبل از اعزام به مسابقات دنیای هستیم که خوشبختانه با توجه به نحوه تمرینات بچه ها می توان به وضوح دید، تیم پرامید و با انگیزه ای را داریم. من هم مثل دیگر فرنگی کاران اردوی تیم ملی سعی دارم در اینروزهای انتهای به برطرف نواقص و کاستی ها بپردازم و تا حد امکان با حداکثر آمادگی به رقابتهای دنیای اعزام بروم.

دارنده مدال برنز دنیا به اتفاقات تلخ گذشته هم اشاره نمود و گفت: گذشته هر چه که بوده تمام شده و من نباید روحیه و ذهن خودم را درگیر آن اتفاقات کنم. به هیچ عنوان دوست ندارم به گذشته بازگردم و به تنها چیزی که هم اکنون می اندیشم، کسب سهمیه المپیک و خوشرنگترین مدال مسابقات دنیای است.

گرایی در مورد مدعیان نامدار وزن 77کیلوگرم مسابقات دنیای اشاره نمود و گفت: مدعیان نامدار و بزرگی در این وزن حضور دارند اما من تمام فکر و ذهنم معطوف کسب پیروزی است و به هیچ عنوان خودم را از پیش باخته نمی بینم. هدف من کسب بهترین نتیجه در رقابتهای دنیای است و برای رسیدن به این هدف از دل و جان مایه خواهم گذاشت. همواره باید به یاد داشت برای کسب قهرمانی در میادین بزرگ دنیا و المپیک باید از سد تمامی رقبای خود بگذری و فرقی نمی کند که این نفرات جزو بهترین ها هستند یا نفرات کم تجربه؛ در نتیجه باید فقط و فقط به پیروزی فکر کنیم.

ملی پوش وزن 77 کیلوگرم تیم کشتی فرنگی ایران در انتها گفت: من در طول سالیان حضورم در تیم ملی بارها با بدشانسی روبرو شدم و گاهی اوقات به دلیل اشتباهات مختلف نتوانسته ام به مدال برسم اما سال جاری در رقابتهای دنیای سعی می کنم تا با حداقل اشتباهات در میدان حاضر شوم و در نهایت به بهترین نیتجه برسم.

به گزارش مجله بیزبینگ، آخرین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی از روز 9 شهریورماه شروع شده و ملی پوشان اعزامی به رقابت های دنیای و گزینشی المپیک، آخرین روزهای اردوی خود را برای حضور در این مسابقات پشت سر می گذارند. اردوی کنونی روز 21 شهریورماه زمان اعزام به رقابت های دنیای انتها خواهد یافت.

پویا ناصرپور در وزن 55 کیلوگرم، علیرضا نجاتی در وزن 60 کیلوگرم، میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم، حامد تاب در وزن 67 کیلوگرم، امین کاویانی نژاد در وزن 72 کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم، سعید عبدولی در وزن 82 کیلوگرم، رامین طاهری در وزن 87 کیلوگرم، محمدهادی ساروی 97 کیلوگرم و امیر قاسمی منجزی در وزن 130 کیلوگرم 10 ملی پوش کشورمان هستند که مسابقات خود را طی روزهای 23 تا 26 شهریورماه در رقابت های دنیای کشتی فرنگی در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار خواهند کرد.

برنامه مسابقات فرنگی کشورمان در رقابت های دنیای قزاقستان به توضیح زیر است:

شنبه و یکشنبه 23 و 24 شهریورماه: مسابقات اوزان 55، 63، 72 و 82 کیلوگرم

یکشنبه و دوشنبه 24 و 25 شهریورماه: مسابقات اوزان 67، 87 و 97 کیلوگرم

دوشنبه و سه شنبه 25 و 26 شهریورماه: مسابقات اوزان 60، 77 و 130 کیلوگرم

قرعه کشی مسابقات هر وزن روز قبل از برگزاری انجام و کشتی گیران در روز نخست تا فینال رقابت های خود را برگزار می نمایند و در روز دوم رقابتهای شانس مجدد، رده بندی و فینال برگزار می گردد.

این مسابقات از ساعت 11 تا 16 و 18 تا 21 برگزار می گردد و ساعت 11 به وقت قزاقستان ساعت 9:30 به وقت ایران است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 302

به "تیم جوانی داریم اما کم امید نیستیم، اتفاقات گذشته را فراموش کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم جوانی داریم اما کم امید نیستیم، اتفاقات گذشته را فراموش کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید