جری ندلر: احتمالا تا آخر هفته درباره استیضاح ترامپ رای گیری می گردد

به گزارش مجله بیزبینگ، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به اینکه مدارک محکمی درباره استیضاح ترامپ در اختیار دارند از احتمال رای گیری در این زمینه تا چند روز آینده اطلاع داد.

جری ندلر: احتمالا تا آخر هفته درباره استیضاح ترامپ رای گیری می گردد

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا می گوید که اگر پفراینده استیضاح دونالد ترامپ را در اختیار هیات منصفانه یک دادگاه قرار دهیم در عرض سه دقیقه حکم محکومیت وی صادر خواهد شد.

جری ندلر رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان به شبکه سی ان ان گفت: شواهدی که نشان می دهد ترامپ در مساله اوکراین گیت منافع شخصی را بالاتر از منافع ملی و منافع کشورش قرار داده است خیلی محکم است.

ندلر احتمال رای گیری در زمینه استیضاح ترامپ تا آخر هفته جاری میلادی را رد نکرد.

کمیته قضایی مجلس نمایندگان روز دوشنبه درباره ارزیابی شواهد کمیته اطلاعاتی این مجلس درباره اینکه آیا ترامپ در زمینه اعطای کمکهای نظامی به اوکراین، ولودیمیر زلنکسی رئیس جمهور اوکراین را برای تحقیق درباره جو بایدن و پسرش و تضعیف وی در انتخابات 2020 تحت فشار قرار داده است یا نه تکشیل جلسه خواهد داد.

این درحالیست که اکثر نمایندگان جمهوریخواه در کنار ترامپ ایستاده اند و می گویند که هیچ مدرک و شواهد مستقیمی که نشان دهد وی اوکراین را برای منافع شخصی تحت فشار قرار داده است وجود ندارد.

جری ندلر در واکنش به جمهوریخواهان گفته؛ ما شواهد بسیار محکمی داریم. من فکر می کنم اگر این پفراینده را به یک هیات منصفه بسپاریم حکم محکومیت علیه ترامپ در عرض سه دقیقه صار خواهد شد.

کاخ سفید روز آدینه در نامه ای به مجلس نمایندگان رسما خاطرنشان کرد که ترامپ در جلسات تحقیقات مجلس نمایندگان حضور نخواهد یافت و هیچ وکیلی نیز از طرف وی در این جلسات حاضر نخواهد شد چرا که این فرایند را منصفانه نمی داند و قصد ندارد با حضور در جلسات به این فرایند اعتبار بدهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 605

به "جری ندلر: احتمالا تا آخر هفته درباره استیضاح ترامپ رای گیری می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "جری ندلر: احتمالا تا آخر هفته درباره استیضاح ترامپ رای گیری می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جری ندلر: احتمالا تا آخر هفته درباره استیضاح ترامپ رای گیری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید