اخبار سیاسی

واکنش تهیه کننده لامینور به یک اظهارنظر

در پی اظهارات مدیر کل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی مبنی بر عدم برنامه ریزی درخواست تمدید پروانه فیلم لامینور ساخته داریوش مهرجویی، رضا درمیشیان تهیه کننده این فیلم متنی را منتشر کرد.

24 اردیبهشت 1401

نخست وزیر کانادا از معترضان به علت خشونت، نژادپرستی و انتشار اطلاعات نادرست انتقاد کرد

آقای ترودو پس از مثبت شدن آزمایش کرونای خود و دو فرزندش از قرنطینه صحبت کرد و گفت ناامیدی کانادایی ها را درک می نماید که به علت بیماری همه گیر که تلفات زیادی را به همراه داشته خشمگین شده اند. اما او از معترضان به علت به اهتزاز درآوردن پرچم های نژادپرستانه،...

22 اردیبهشت 1401

امیرعبداللهیان اعلام نمود: اراده جدی ایران برای توسعه روابط با کشورهای آفریقایی

وزیر امور خارجه کشورمان امروز میزبان آقای روبرت دوسی وزیر خارجه توگو و هیات همراه بود.

2 اردیبهشت 1401

شروع واگذاری طرح فیبرنوری از هفته آینده، 20 میلیون پورت فیبرنوری تا خاتمه دولت سیزدهم آماده می گردد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شروع واگذاری طرح فیبرنوری از هفته آینده اطلاع داد و گفت: تا خاتمه دولت سیزدهم، امکان واگذاری 20 میلیون پورت فیبرنوری برای استفاده مردم و کسب و کار ها را فراهم می کنیم تا به واسطه آن اینترنت پرسرعت و با کیفیت در دسترس همه...

27 فروردین 1401

امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه ژاپن تبادل نظر کرد، تأکید ایران بر توافق پایدار و قابل اتکا

وزیر امور خارجه کشورمان در تماس با همتای ژاپنی بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای حصول توافقی خوب، پایدار و قابل اتکا تأکید کرد.

23 فروردین 1401

پوتین پس از دو سال به چین سفر می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز آدینه به چین سفر خواهد نمود تا برای اولین بار از زمان آغاز همه گیری ویروس کرونا با رئیس جمهور چین، شی جین پینگ ملاقات کند.

20 فروردین 1401

فعالیت های پژوهشی در دانشگاه با چه موانعی روبه رو است؟

خبرنگاران/خراسان رضوی انجام پژوهش نه تنها نشانه اعتلای کشورهاست بلکه یکی از مهم ترین عوامل توسعه در دنیای امروزی محسوب می گردد، راهبری تحقیقات از ارکان اصلی نظام آموزش عالی به شمار می رود و اهمیت دادن به امر تحقیقات خودکفایی و استقلال واقعی را به ارمغان...

6 فروردین 1401

همه اعتبارات میراث فرهنگی اصفهان جذب شده است

خبرگزاری مهر/ براساس سخنان سرپرست سابق اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، همه اعتبارات میراث فرهنگی اصفهان جذب شده است.

5 فروردین 1401

الناز شاکردوست برای اولین بار زیبایی اش را پنهان کرد

خبرنگاران الناز شاکردوست استوری جدیدی را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

26 اسفند 1400

وزیر اقتصاد: هر گونه شرط برای وام بدون ضامن تخلف است

وزیر امور اقتصادی و دارایی در واکنش به اینکه برخی از بانک ها برای پرداخت وام بدون ضامن شروطی همچون داشتن سپرده حداقل نصف مبلغ وام موردنظر در حساب بانک ها را اعلام می کنند، گفت: هرگونه شرط اضافه ای که خارج از مصوبات در این زمینه باشد، تخلف محسوب و با آن...

17 اسفند 1400

تأسیس و راه اندازی مراکز امور شتابدهی در واحد های دانشگاه آزاد تصویب شد

تأسیس و راه اندازی مراکز امور شتابدهی در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای مدیریت اقتصاد دانش بنیان دانشگاه به تصویب رسید.

11 اسفند 1400

نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره فعالیت بانوان

نشست مسئولان فدراسیون بدنسازی و وزارت ورزش درباره نحوه ادامه فعالیت بانوان در رشته های زیرمجموعه این فدراسیون برگزار گردید.

7 اسفند 1400

خوانساری: دولت قبل به نامه ما درباره احتمال بازگشت محصولات کشاورزی توجه نکرد

رئیس اتاق بازرگانی تهران با ارائه تصویر نامه سال گذشته خود به وزیر کشاورزی دولت داوزدهم گفت: در این نامه اشاره شد که به علت وجود به جامانده سموم در محصولات کشاورزی صادرات این محصولات با مشکل روبرو خواهد بود و راه حل هایی نیز ارائه شد، اما توجهی نشد. ...

28 بهمن 1400

تور ارزان فرانسه: اولین سند گردشگری ایران و فرانسه: فرانسوی ها سرمایه به بازار گردشگری ایران می آورند

نخستین سند مستقل گردشگری ایران و فرانسه در طول تاریخ روابط دو کشور به امضا رسید؛ تفاهم نامه ای که جذب سرمایه اقتصادی فرانسوی ها، مهمترین دستاورد آن است.

19 بهمن 1400

علی باقری: گفتگوهای جدی و سازنده ای با مقامات اروپایی داشتم

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان اعلام نمود در جریان سفرش به فرانسه، المان، انگلیس و اسپانیا، گفتگوهای جدی و سازنده ای در خصوص موضوعات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی با مقامات این کشورها داشته است.

20 دی 1400

تور روسیه ارزان: روسیه مصرانه در پی پاسخ مناسب کشورهای غربی درباره پرونده ناوالنی است

نماینده روسیه در سازمان منع تسلیحات شیمیایی تاکید نمود، مسکو مصرانه در پی پاسخ های مناسب از سوی فرانسه، سوئد، انگلیس و آلمان در رابطه با پرونده منتقد سرسخت رئیس جمهور روسیه است.

17 دی 1400

ابلاغ دستورالعمل نحوه اجرای حمایت از تولیدکنندگان دام روستایی

دستورالعمل نحوه اجرای حمایت از تولیدکنندگان دام روستایی از سوی وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد.

6 دی 1400

تور ارزان مجارستان: مسئولان کمیته ملی المپیک مجارستان وارد تهران شدند

مسئولان کمیته ملی المپیک مجارستان شب گذشته وارد تهران شدند.

15 آذر 1400

زاکانی: سهم 1200 اتوبوس تهران از طریق تهاتر نفت جبران می شود ، در حال تجربه به کارگیری اتوبوس برقی در تهران هستیم

شهردار تهران گفت: قرار شد از 3600 دستگاه اتوبوسی که قرار است با تهاتر نفت وارد کشور شود 1200 دستگاه به تهران برسد که این عدد قابل اعتنایی است.

15 آذر 1400

در سرزمین خورشید

سفر به ایلام، سفر به سرزمین تاریخ و طبیعت است؛ منطقه ای کوهستانی و مرتفع در جنوب غربی ایران و آرام گرفته میان رشته کوه های زاگرس. مکانی که به خاطر موقعیت جغرافیایی اش، تاریخ بسیاری را از سر گذرانده؛ ایلام باستان که در آن موقع آلام یا آلام تو به معنی...

12 آذر 1400
تعداد: (463)