دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الکترونیکی

به گزارش مجله بیزبینگ، سرپرست اداره کل مدارس و مراکز غیردولتی گفت: شهریه مدارس بر اساس یک الگوی خاص تعریف شده که در سامانه مشارکت ها نیز قابل رصد است.

دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الکترونیکی

به گزارش مجله بیزبینگ، سعید صالح در برنامه ای رادیویی در مورد جذب دانش آموز با ترفندی بنام مدرسه الکترونیکی گفت: شهریه مدارس بر اساس یک الگوی خاص تعریف شده که در سامانه مشارکت ها نیز قابل رصد است که چندین شاخص دارد اما در هیچ یک از این شاخص ها، مدرسه الکترونیک یا شهریه ای به این منظور در نظر نگرفته است.

وی ادامه داد: مدارس غیردولتی برای پوشش هزینه ها شهریه دریافت نموده و روش های متفاوت آموزشی را در نظر می گیرد اما اینکه مدارس با برچسب آموزش الکترونیک اقدام به دریافت شهریه های بالاترنمایند، در الگوی آموزش و پرورش تعریف نشده است.

صالح با تاکید بر اینکه تبلیغ در حوزه آموزش الکترونیکی ذاتا خطا نیست، توضیح داد: اینکه بدین منظور هزینه بالاتری دریافت گردد اشتباه بوده و تخلف محسوب می گردد.

سرپرست اداره کل مدارس و مراکز غیردولتی اظهار کرد: در سطح شهر تهران و استان های مختلف بازرسانی داریم که در صورت مشاهده تخلف متذکر داده شده و در نهایت شورای نظارت وزارتخانه درباره این ها تصمیم گیری می نماید.

صالح ادامه داد: اگر اولیاء با تبلیغاتی غیرهمسان با آنچه ارائه می گردد روبرو شدند، می توانند با شماره 4317 شکایت خود را اعلام نمایند و ما نیز قول می دهیم تخلفات شهریه ای را پیگیری کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 248

به "دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الکترونیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت شهریه با ترفندی بنام مدرسه الکترونیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید