سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما پیروز شد

به گزارش مجله بیزبینگ، عاطفه رضایی، سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان پس از پیروزی برابر نامی نو اصفهان گفت: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما کم اشتباه بود و انگیزه زیادی برای جبران شکست در فینال سال گذشته داشت.

سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما پیروز شد

عاطفه رضایی پس از اینکه دیدار حساس هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان را مقابل نامی نو اصفهان با پیروزی پشت سرگذاشت به خبرنگار ورزشی مجله بیزبینگ گفت: بازی خوبی بود، انتقامی نبود، اما شاگردانم انگیزه زیادی برای شکست فینال پلی آف سال گذشته لیگ برتر را داشتند و کم اشتباه بازی کردند و برنده از زمین خارج شدند.

وی گفت: در نیمه اول بازی هر دو تیم با احتیاط بازی کردند و نمی توانستیم حملات زیادی کنیم، اما در نیمه دوم روی یک ضد حمله دفاع تیم حریف به هم خورد و گل به خودی شد البته به نظر من بازیکن ما یعنی فاطمه سهرابی گل زد، اما گفتند قبل از اینکه وارد دروازه گردد به دفاع نامی نو اصفهان برخورد نموده است.

سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان اضافه کرد: در دقایق پایانی مسابقه بازیکنان نامی نو اصفهان پاور پلی کردند و فرزانه توسلی توپ را با دست گرفت و از زمین اخراج شد. در مجموع شاگردانم کم اشتباه بازی کردند. در عین حال نامی نو اصفهان نیز اگرچه می گویند نصف بازیکنانش را از دست داده است، اما حریف دست و پا بسته ای نبود.

وی درخصوص بازی حساس هفته پنجم لیگ برتر برابر هیئت خراسان رضوی گفت: درحال حاضر با تفاضل گل بیشتر در رده دوم جدول رده بندی مسابقات قرار داریم و بازی این هفته که روز شنبه برابر هیئت خراسان رضوی برگزار می گردد تیم رده دوم جدول مسابقات در نیم فصل اول را تعیین می نماید.

رضایی ادامه داد: بازی خیلی حساسی داریم چون هم امتیاز هستیم و هر تیمی مسابقه با ببرد در صندلی دوم قرار می گیرد. تیم سایپا هم که مسابقات حساس خود را انجام داده است در صدر جدور واقع شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 276

به "سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما پیروز شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما پیروز شد" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم فوتسال زنان مس رفسنجان: بازی انتقامی نبود، اما تیم ما پیروز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید