نقش یک تاجر مقیم امارات در عقد قرارداد هافبک پرسپولیس

به گزارش مجله بیزبینگ، حدود یک ماه پیش و اواسط اردیبهشت ماه گذشته سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: رضا درویش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طی جلسه ای با میلاد سرلک و مدیربرنامه های مهدی ترابی برای تمدید قراردادشان به توافقاتی دست یافت.

نقش یک تاجر مقیم امارات در عقد قرارداد هافبک پرسپولیس

براساس گفته دیگر دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس شنیدیم میلاد سرلک برخلاف مهدی ترابی خودش به دفتر باشگاه پرسپولیس رفت و مدیربرنامه هایش را نفرستاد! حضور شماره 10 برای دیدار با رضا درویش و رفتار متواضعانه این هافبک ملی پوش به شدت مدیرعامل پرسپولیس را شیفته خودش کرد. شنیدیم میلاد سرلک بسیار متواضعانه و مأخوذ به حیا با مدیرعامل پرسپولیس صحبت و تحسین رضا درویش را برانگیخته است.

این جلسه حدود یک ساعت به طول انجامید، اما میلاد سرلک هرگز رفتاری عجیب و شرط غیرقابل انجام نداشت. رضا درویش به قدری از اخلاق و مرام میلاد سرلک خوشش آمد که خاطرنشان کرد باید چنین بازیکنی در پرسپولیس بماند.

میلاد سرلک در این نشست به رضا درویش گفت که قراردادش با باشگاه پرسپولیس 2 میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است. جالب آن که از این رقم، مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان را برای دریافت رضایتنامه اش به باشگاه پدیده مشهد پرداخت نموده است. او به مدیرعامل پرسپولیس این موضوع را اطلاع داده، اما خواسته است اصلا رسانه ای نگردد تا طرفداران تصور نمایند میخواهد بر سر پرسپولیس منت بگذارد.

همان طور که اشاره رفت جلسه میلاد سرلک و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بسیار خوب و مفید بوده است. تنها شرط میلاد سرلک هافبک ملی پوش پرسپولیس دریافت سقف قرارداد فصل آینده در این تیم بوده است. شرطی که بلافاصله از سوی رضا درویش مورد قبول واقع شد تا به زودی برگه تمدید قرارداد به امضای طرفین برسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و سایر نزدیکانش تصور می کردند تمدید قرارداد با میلاد سرلک به مراتب آسان تر از مهدی ترابی خواهد بود اما...

مهدی ترابی خیلی زود قراردادش را تمدید کرد درحالی که میلاد سرلک هرروز امروز و فردا می کرد! سرلک درادامه اردوی تیم ملی را بهانه کرد و باز راضی به تمدید قراردادش نشد تا اینکه باز پای یک تاجر ایرانی مقیم دبی وسط آمد.

او که گفته می گردد به علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی دو خرید تازه پرسپولیس قول پرداخت 3 میلیارد تومان پول نقد را داده، همین وعده را به میلاد سرلک داده است. قراراست میلاد سرلک با رقمی بین 10 تا 12 میلیارد تومان با پرسپولیس قرارداد ببندد و 3 میلیارد تومان نیز پول نقد از تاجر ایرانی بگیرد.

گفته می گردد برگه تمدید قرارداد میلاد سرلک تنظیم و آماده شده است. او هم پس از وعده تاجر ایرانی به باشگاه اوکی داده است که به محض بازگشت از اردوی تیم ملی در کشور قطر، پای این برگه قرارداد را امضا کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1401 بروزرسانی: 22 تیر 1401 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2115

به "نقش یک تاجر مقیم امارات در عقد قرارداد هافبک پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش یک تاجر مقیم امارات در عقد قرارداد هافبک پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید