نهاده های دامی دی ماه با قیمت های ترجیحی در سامانه بازارگاه بارگذاری می گردد

به گزارش مجله بیزبینگ، خبرگزاری خبرنگاران- معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تخصیص ارز ترجیحی، نهاده های دامی دی ماه با قیمت های قبلی در سامانه بازارگاه بارگذاری می شوند و پرورش دهندگان دام و طیور می توانند به تناسب، خرید خود را انجام دهند.

نهاده های دامی دی ماه با قیمت های ترجیحی در سامانه بازارگاه بارگذاری می گردد

به گزارش سرویس مالی خبرنگاران، حسین دماوندی نژاد گفت: شائبه هایی که مبنی بر حذف ارز ترجیحی نهاده های دامی از ابتدای ماه جاری مطرح شده بود صحت ندارد و شاهد این موضوع این است که نهاده های دامی مربوط به دی ماه با تخصیص ارز ترجیحی با قیمت قبلی طبق روال بیستم ماه جاری در سامانه قرار می گیرند.

وی ادامه داد: بنابراین فرایند فراوری مثل سابق ادامه دارد و فراورینمایندگان می توانند با آرامش خاطر نهاده خود را تامین نمایند و به فراوری ادامه دهند.

دماوندی نژاد تاکید نمود: با هرگونه تغییر قیمت در کالا های اساسی مخالفیم و با افزایش قیمت ها برخورد جدی صورت می گیرد.

وی گفت: هر اتفاقی هم که در اصلاح نظام پرداخت یارانه صورت گیرد به هیچ عنوان نباید منجر به جهش قیمت گردد و همه چیز باید در قالب معادله های تعریف شده صورت پذیرد.

معاون امور فراوریات دامی وزارت جهاد کشاورزی تاکید نمود: در تمامی بخش های فراوریات دام و طیور شرایط بسیار مناسب است بعلاوه ذخیره انبار های پشتیبانی امور دام در مورد نهاده های دامی از مقدار مورد احتیاج فراتر است و بخش خصوصی هم مقدار قابل توجهی از نهاده های دامی را به گمرکات کشور رسانده که مراحل اداری ترخیص آن ها نیز در حال اجرا است.

وی گفت: بنابراین در بخش نهاده های دامی هیچ مسئله ای نداریم و به قطعیت می گویم که در هیچ مقطعی با این مقدار انباشت نهاده روبرو نبودیم.

دماوندی نژاد ادامه داد: به این ترتیب پرورش دهندگان دام و طیور می توانند به موقع و به مقدار مورد احتیاج نهاده خود را از سامانه بازارگاه تامین نمایند و مردم نیز دغدغه ای در مورد افزایش قیمت کالا های اساسی نداشته باشند.

کدM-ch2531

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2018

به "نهاده های دامی دی ماه با قیمت های ترجیحی در سامانه بازارگاه بارگذاری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهاده های دامی دی ماه با قیمت های ترجیحی در سامانه بازارگاه بارگذاری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید