اخبار صنعت

شرکت های دانش بنیان باید از بدنه اقتصاد بجوشند

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه تربیت مدرس با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان یک نیاز اقتصادی کشور هستند، گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب و کارکرد اصلی این شرکت ها باید به جای اینکه آنها مستقل از اقتصاد فعالیت کنند، از بدنه اقتصاد بجوشند. ...

31 مرداد 1398

زمان معین تکلیف تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال مردان تغییر کرد

زمان مشخص تکلیف تیم های والیبال شرکت کننده در لیگ برتر از 31 مرداد به 15 مرداد تغییر کرد.

21 مرداد 1398

آب با تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل آزمایش می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عملی شدن ایده های نوآور و آزمایش ایده ها در مرحله عمل، احتیاجمند وجود تجهیزات آزمایشگاهی و ارزیابی است که نتیجه را دقیق، بی کم وکاست و منطبق با واقعیات ارائه کند. ساخت و بهره بردن از چنین...

17 مرداد 1398

سنگین ترین جریمه های صادر شده در دنیا

وبسایت دیجیاتو - سعید علیپور: درباره اولین برگه جریمه صادر شده در دنیا اختلاف نظر هایی وجود دارد. در سال 1899 جیکوب جرمن که به عنوان راننده تاکسی در نیویورک مشغول به کار بود، به دلیل تجاوز از سرعت مجاز 12.8 کیلومتر در ساعت دستگیر و زندانی شد. در آن دوران حداکثر...

11 مرداد 1398

داوران دیدار فینال رقابتهای فوتبال جام حذفی کشور تعیین شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، مسابقه فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و داماش گیلان روز یکشنبه 12 خردادماه ساعت 21 در استادیوم شهدا فولاد شهر اهواز برگزار می گردد.

6 مرداد 1398

محکومیت سپاهان, نساجی و پارس جنوبی از سوی کمیته مشخص وضعیت

کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را درخصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به باشگاه های لیگ فزونی مورد شکایت اظهار داشت.

5 مرداد 1398

نفت آبادان صفر - استقلال صفر ، وداع تلخ آبی ها با جام هجدهم

استقلال در شبی که می توانست نهایت بهره را از تساوی پرسپولیس و سپاهان ببرد خود نیز با تساوی میدان بازی با صنعت نفت آبادان را ترک کرد تا به کلی شانس قهرمانی را از کف بدهد.

29 تیر 1398

افزایش امنیت کار و تخصص کارکنان شرکت گاز

با هدف ارتقای امنیت کار و سطح تخصص کارکنان و بهره برداران شرکت گاز، ایستگاه آموزش گازرسانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارومیه به بهره برداری رسید.

24 تیر 1398

اقتصاددانان آکسفورد به ترامپ در زمینه نفت 100 دلاری هشدار دادند

روزنامه تلگراف گزارش داد، اقتصاددانان آکسفورد با اشاره به لغو معافیت های نفتی ایران، به ترامپ در زمینه نفت 100 دلاری و کاهش رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 هشدار دادند.

23 تیر 1398

مهاجری: غیرت، حرف اول را مقابل استقلال می زند

سرمربی ماشین سازی می گوید که تمرینات تیمش بر اساس نقاط قوت و ضعف استقلال طرح ریزی شده بود و امیدوار است برابر استقلال امتیاز لازم را به دست آورد.

17 تیر 1398

پلیس الجزایر با گاز اشک آور تظاهرات کنندگان را متفرق کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، پلیس الجزایر از گاز اشک آور برای پراکنده کردن تظاهرات اعتراض آمیز علیه انتخاب عبدالقادر بن صالح به عنوان رئیس جمهور موقت استفاده کرد.

14 تیر 1398

اعلام مقررات منع آمد و شد در پایتخت سودان

به گزارش خبرنگاران به نقل از الحدث، ارتش سودان بعد از تجمع هزاران نفر از معترضان در نزدیکی مقر ارتش در شهر خارطوم پایتخت این کشور مقررات آمد و شد خاطرنشان کرد.

12 تیر 1398

شریفات: بدشانس بودیم که گل مساوی را نزدیم

هافبک نفت مسجد سلیمان می گوید تیمش برابر استقلال بدشانس بود.

3 تیر 1398

فرانس 24: ونزوئلا موضوع تنش میان قدرت های غرب و شرق

تهران- خبرنگاران- شبکه تلویزیونی فرانس 24 روز یکشنبه تحولات جاری ونزووئلا را موضوع تنش های جدید و جنگ سرد میان قدرت های غرب و شرق دانست و گفت: همه چیز در باره کاراکاس تحت تأثیر مسأله نفوذ غرب و شرق است.

1 تیر 1398

توقف پدیده مقابل برزیلی های ایران

دو تیم فوتبال پدیده و صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل رضایت دادند.

23 خرداد 1398

بازارگرمی کتب یاری آموزشی در پی محتوای سنگین دروس

کتب یاری درسی هم از آن دست موضوعاتی است که نظام آموزشی کشور هنوز نتوانسته راه حلی برای ساماندهی کامل آن پیدا کند. هرچند کتب یاری درسی موجود در بازار کتاب به لحاظ کیفیت و سطح مطالب ارائه شده با یکدیگر متفاوت هستند و بسیاری از دانش آموزان به فراخور احتیاج...

21 خرداد 1398

بخش زرآباد یکی از مناطق حاصلخیز کشاورزی کشور است

محمدعلی طهماسبی ظهر امروز در حاشیه بازدید از ظرفیت ها و پتانسیل های کشاورزی بخش زرخیز زرآباد در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: قطعا می توان با بهره مندی صحیح از تکنولوژی و فناوری به جای برداشت 35 تن موز از هر هکتار 80 تن موز برداشت کرد.

8 خرداد 1398

معاون گردشگری کشور در سی و ششمین نشست ستاد مرکزی خدمات سفر: خدمات رسانی به گردشگران و مسافران، مانند عبادت است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر با اشاره به اهمیت ارائه خدمات به گردشگران در طول سال گفت: فعالیت هایی که در ستاد خدمات سفر انجام می گردد حقیقتا ارزشمند است و اعتقاد ما بر این است که خدمات رسانی به گردشگران و مسافران،...

27 اردیبهشت 1398

مهدی مهدوی: مقابل سایپا با برنامه بازی کردیم

کاپیتان تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: مقابل سایپا با برنامه بازی کردیم و به برتری رسیدیم.

26 اردیبهشت 1398

هزینه سالیانه 20 میلیارد تومان برای اصلاح شبکه های برق فرسوده

علی مراد مرادی مجد در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص وضعیت پروژه های توسعه ای شرکت توزیع برق گفت: سالیانه 15 هزار مشترک جدید در استان کرمانشاه متقاضی واگذاری انشعاب برق هستند.

20 اردیبهشت 1398
تعداد: (33)