چهارقلوزایی شیری که اردوغان از عمر البشیر هدیه گرفت

به گزارش مجله بیزبینگ، چهار توله شیر متولد شده از دو شیری که به وسیله عمر البشیر رئیس جمهور سابق سودان به رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه هدیه داده شده بود، تحت مراقبت دقیق قرار دارند.

چهارقلوزایی شیری که اردوغان از عمر البشیر هدیه گرفت

به گزارش خبرنگاران، این شیر ها که سودان و سلطان نام دارند به دستور اردوغان به باغ وحش شهرداری غازی عینتاب آورده شده و نام آن ها به وسیله اردوغان انتخاب شده است.

فاطمه شاهین، شهردار غازی عینتاب گفت: پس از بازدید آقای رئیس جمهور از سودان، ایشان با من تماس گرفت و گفت: ما در خصوص آن ها تحقیق کردیم، فقط غازی عینتاب می تواند به خوبی از آن ها مراقبت کند. آن ها امانت بزرگی هستند.

وی اضافه نمود به من آقای اردوغان گفتم که اینجا ببر ها و شیر ها هستند با این حال نگران نباشید، هدیه ای که به شما داده شده به ما سپرده شده است، ما هر کاری لازم باشد انجام می دهیم.

شهردار غازی عینتاب گفت که این بچه شیر ها 1.5 ماهه هستند. این حیوانات بسیار خوب نگهداری می شوند.

فاطمه شاهین اظهار کرد که نام این توله ها در نتیجه نظرسنجی که در شبکه های اجتماعی انجام می گردد معین خواهد شد.

وی با بیان اینکه انتظار مشارکت زیاد شهروندان را دارند، گفت: اجازه دهید شهروندان ما در شبکه های اجتماعی شرکت نمایند. 2 توله ماده و 2 توله نر هستند. هر نامی که بیشتر موردنظر باشد آن را قرار می دهیم.

رئیس اداره حفاظت از حیات طبیعی شهرداری نیز گفت که آن ها با دقت از حیوانات در مرکز مراقبت می نمایند.

وی با بیان اینکه علاقه زیادی از سوی بازدیدنمایندگان به این مرکز وجود دارد، گفت: به طور معمول، شیر ها 1 یا 2 توله به جهان می آورند. اما تولد چهار توله برای اولین بار ما را بسیار شاد کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: bizbing.ir شناسه مطلب: 2278

به "چهارقلوزایی شیری که اردوغان از عمر البشیر هدیه گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارقلوزایی شیری که اردوغان از عمر البشیر هدیه گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید