خودرو

استقرار خودرو ها و نیرو های نظامی در خیابان های میانمار

ارتش میانمار پس از دریافت قدرت از حزب حاکم، خودرو های نظامی را در پایتخت این کشور مستقر کرد.

10 اسفند 1399

افزایش 39 هزار و 478 واحدی شاخص بورس در خاتمه معاملات امروز

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در خاتمه معاملات امروز با افزایش 39 هزار و 478 واحدی روبرو شد.

9 اسفند 1399

ورود خودروی مسافران به قشم و کیش ممنوع شد

استاندار هرمزگان گفت: هیچ گونه خدماتی در پارک ها، بوستان ها، سواحل و همچنین در بنادر پل و چارک برای انتقال خودروی گردشگران به جزایر قشم و کیش ارائه نمی گردد.

7 اسفند 1399

استعلام خلافی خودرو و خلافی موتورسیکلت

برای اطلاع از میزان خلافی خودرو به دو طریق حضوری (مراجعه به مراکز پلیس +10) و غیر حضوری مانند سایت (از طریق بارکد پستی)، پیامک (از طریق کد VIN) و با تلفن، می توان اقدام کرد. استعلام خلافی موتور سیکلت نیز در حال حاضر بصورت حضوری و با مراجعه به مراکز...

2 اسفند 1399

نحوه محاسبه و تحلیل نقطه سر به سر

نقطه سر به سر عبارت است از نقطه ای که در آن هزینه ها و درآمد ها برابر می شوند. در واقع در این نقطه هیچ سود و یا زیانی اتفاق نمی افتد. این ضریب برای تجار و صاحبان کسب و کار بسیار مهم است و آن را به کمک یک فرمول بسیار ساده می توان محاسبه کرد.

1 اسفند 1399

خودروی جدید کرمان موتور از خط تولید بیرون آمد

این خودروی پیکاپ نمونه تغییر یافته جک تی 8 است که طی قرارداد های مهندسی به ایران آمده و با نشان اختصاصی کرمان موتور، یعنی KMC، در خط تولید این خودروساز بخش خصوصی مونتاژ می شود.

26 بهمن 1399

چسبی با قابلیت فعال شدن از طریق میدان های مغناطیسی

دانشمندان به تازگی چسبی فراوری نموده اند که چسبندگی خود را از میدان های مغناطیسی به دست می آورد و استفاده از آن بسیار آسان است.

26 بهمن 1399

آدم ربایی برای حل اختلاف حساب 60 میلیاردی

تهران (پانا) - رئیس پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی از دستگیری سه آدم ربا که برای تسویه حساب مالی 60 میلیاردی، شریکشان را ربوده بودند، خبر داد.

15 بهمن 1399

خبرنگاران مازندران در چند قدمی استانداردهای امداد جاده ای

ساری - خبرنگاران - جاده های مازندران که اغلب در نواحی کوهستانی و حادثه خیز واقع شده است، به خاطر گردشگری و تجارت از پرترددترین و همچنین پرحادثه ترین محورهای کشور محسوب می گردد و به استانداردهای بالایی از تجهیزات امداد و نجات احتیاج دارد؛ ضرورتی که در...

14 بهمن 1399

مشخصات آیونیک 5 لو رفت

سرانجام مشخصات خودروی جدید الکتریکی هیوندای منتشر شد.

9 بهمن 1399

سیارهای فراخورشیدی که میتواند کلید تکامل سیاره نهم منظومه شمسی باشد

هابل از ویژگی های یک سیاره فراخورشیدی پرده برداشته که علاوه بر ویژگی های غیرمعمول، می تواند پاسخی برای رفتار سیاره نهم و کشف نشده منظومه شمسی باشد.

28 دی 1399

تشدید حملات طالبان پس از تعویق مذاکرات؛ دهراوود سقوط کرد، شلیک راکت به کابل

خبرگزاری خبرنگاران- در پی افزایش ناامنی ها در افغانستان، منابع محلی اعلام کردند که شهرستان دهراوود ولایت ارزگان در حمله طالبان سقوط کرد.

28 دی 1399

بیشتر پروژه&zwnjهای مشهد خودرومحور است، آلودگی موتورسیکلت&zwnjها هم&zwnjاندازه&zwnj اتوبوس&zwnjهاست

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد گفت: اگر چه بیشتر پروژه های عمرانی و حمل ونقلی مشهد خودرومحورهستند اما تمام این پروژه ها تحت عنوان مطالعات جامع حمل ونقل به تصویب شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور رسیده...

26 دی 1399

بلوار اندرزگو، سعادت آباد و تهرانپارس رکوددار دوردور

معاون آموزش پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بلوار اندرزگو، سعادت آباد و تهرانپارس بیشترین توقیف خودرو در حوزه دوردور های شبانه را به خود اختصاص داده اند.

20 دی 1399

درصد همکاری مردم کهگیلویه و بویراحمد در طرح محدودسازی ترددها بالاست

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درصد همکاری مردم استان در زمینه طرح هوشمند محدودسازی ترددها در سطح شهرها بالاست.

18 دی 1399

جزئیات جدید آتش سوزی در چاپخانه دالاهو، خسارت دو میلیارد و 500 میلیونی

عبدالله براتی، مدیر چاپخانه دالاهو در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، با اشاره به چگونگی رخداد حادثه آتش سوزی عصر سه شنبه 16 دی، شرح داد: در چاپخانه معمولا با الکل، نفت و بنزین کار می کنیم و همواره بعد از چاپ، چند فرم کتاب باید لاستیک دستگاه...

18 دی 1399

نگران تجمعات پس از نارنجی شدن قم هستیم

خبرنگاران/قم مدیرگروه آموزش و ارتقاء سلامت مرکز بهداشت قم در این جلسه بیان نمود: شرایط نارنجی کرونا در قم بسیار شکننده و نگران کننده است.

17 دی 1399

واردات خودرو از سال 1400 آزاد می گردد؟

بر اساس لایحه بودجه سال بعد، دولت حدود 2000 میلیارد تومان درآمد عوارض گمرکی از محل واردات خودرو پیش بینی نموده است، این بودجه یعنی ممنوعیت 2 ساله واردات خودرو انتها می یابد.

11 دی 1399

مازراتی های برقی از راه می رسند

جدیدترین خودروسازی که به صورت غیررسمی اعلام نموده که میخواهد به گروه تولیدکنندگان محصولات برقی بپیوندد اسپرت ساز ایتالیایی یعنی مازراتی است.

11 دی 1399

رعایت 100 درصدی فاصله اجتماعی در همه پروازها

تهرا(پانا)- وزیر راه و شهرسازی از افتتاح پروژه راه آهن خواف- هرات تا خاتمه آذرماه خبر می دهد و می گوید 100 درصد فاصله گذاری اجتماعی در همه پروازها رعایت می شود و صندلی کنار هر مسافر در هواپیما خالی است.

9 دی 1399
تعداد: (135)